• Conţinut similar

    • Daniel P
      de Daniel P
      Weekendul trecut am profitat de vremea superbă pentru sfarsit de septembrie și am pus-o de o ieșire la Măgureni, in județul Prahova. 
      Prieteni, atmosferă frumoasă, cuminți și voie bună... așa că am ridicat ancora taman luni dimineață. 
      Sănătate maximă și ieșiri frumoase va doresc tuturor! 











    • Cristi DIMIAN
      de Cristi DIMIAN
      Salutare,
       
      Weekend-ul ce tocmai s-a terminat am fost intr-o locatie noua in Vama Veche.
       
      Locatie linistita la iesirea din Vama pe partea stanga. De pe faleza pana in camping este un drum de 10 minute. Personalul deosebit de amabil si foarte saritor, ne-au ajutat sa amplasam si sa racordam rulota la utilitati, ne-au adus imediat un cos de gunoi si ne-au descris faciliatile de care putem beneficia in cadrul camping-ului.
       
      Toate locurile de campare sunt umbrite.
       
      Am fost placut surprinsi cand am primit cheia de la un grup sanitar(WC+dus) exclusiv al nostru apoi ne-am dat seama ca fiecare parcela are corespondenta o asemenea facilitate.
      Exista un mic butic la intrare unde puteti gasi apa, bere, chips-uri etc, de asemenea sezlonguri gratar, spalator de vase, si o zona cu mese si scaune.
       
      Detalii despre preturi si rezervari gasiti aici.


    • Mihai Bradu
      de Mihai Bradu
      Salutare,
      As avea o intrebare dpdv legislativ pentru cunoscători.
       
      Am achiziționat rulota înmatriculata. 
      Am dus la o firmă specializată copie după talon, cartea de identitate, etc. Cele necesare pentru transcriere. Cei de la firma mi-au spus că în data de 14 mai voi avea cartea de identitate pe numele meu. Eu am încă la mine asigurarea si talonul in original pe numele fostului proprietar.
       
      Vroiam sa intreb daca in weekendul înainte de 14 (inainte de a iesii cartea de identitate pe numele meu)as putea iesi cu ea din tara? As putea avea probleme la vama? Sau e mai Ok sa incercam sa reprogramam iesirea? Vroiam sa mergem un weekend la viena pentru a ne acomoda cu ea inainte de iesirea din vara in Italia.
       
      Va multumesc.
    • Serban Ionut
      de Serban Ionut
      Perioada 15, 16, 17 martie .
      Iesire la munte offcamping sau camping amenajat.
      Cautam participanti.
      Zona Valcea, Brasov, Prahova, Arges.
      Cine cunoaste locatii asteptam sfaturi de campare .
      Hai in numar cat mai mare sa iesim. 
    • Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Salutare,
      Mâine dimineața plecam spre mare eu si prietena. Nu avem un plan exact pentru locatie, planuim sa cautam pe drum. Aveti vreo sugestie? 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.