Filip D.

Bun găsit tuturor!

20 postări în acest subiect de discuţie despre Bun găsit tuturor!

Bun găsit tuturor!

Filip D.

Bine v-am găsit!

 

Mă numesc Călin Filip, am 32 de ani.  Am descoperit, de curând, că visul din copilărie - respectiv rulota - este împărtășit și de soție. Sunt profesor - deci în vacanța de vară - soția este în concediu de maternitate, ne-am dori să ne bucurăm de o rulotă de mâine, dacă s-ar putea,  doar că puțina mea cercetare s-a rezumat doar la citirea anunțurilor. Avem 2000 de euro disponibili, în care ne dorim să fie inclusă înmantricularea și taxele, iar, ca prenteții, loc pentru 4 persoane (noi doi și cei doi copilași) și dotări decente. Ca „locomotivă”, un golf 4 break, 1.9 tdi, 90 de cai, de prin 2002. 

Sunt convins că, din ce voi citi în forum, mă voi dumiri cu privire la ce am de făcut. Iar, dacă nu, voi apela la ajutorul vostru, pentru care vă mulțumesc anticipat!

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare

Cristian Popa

Bun venit intregului echipaj! :)

Cauta pe forum si vei gasi foarte multe informatii utile. Daca ai orice nelamuriri, pune intrebari, si vei primi cele mai bune raspunsuri

 

De abia asteptam sa devii rulotist cu acte. superok

Bafata si rabdare in alegerea rulotei.

Distribuie această postare


Link către postare
Andrei Urucu

Salut Filip si bine ai venit alaturi de noi! 

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun venit alaturi de noi si mult succes in achizitionarea rulotei dorite!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Salutare @Filip D. si bun venit in aceasta comunitate, tie si familiei tale !

Sa ai spor si bafta pentru gasirea rulotei pe care ti-o doresti! nay

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian N.

Salut Filip,

 

Bine ai venit pe forum si in curand sper si in randul rulotistilor :)

Cat despre rulota cu putin efort o sa gasesti ceea ce iti doresti.

 

Seara Buna.

Distribuie această postare


Link către postare
Filip D.

Seara bună! Mulțumesc tuturor pentru încurajări - sunt cel mai bun stimulent. Îmi place îndemnul la răbdare și apreciez salutările adresate „întregului echipaj”. Seară faină!

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

:bun-venit:    bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Razvan Marinescu

@Filip D. Bun venit alaturi de noi !:bun-venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Cornel Mihailescu

Bun venit in comunitate @Filip D.nay
                                                                                 bun-venit
Iti dorim vacante minunate alaturi de cei dragi.superok                            :cu-rulota:

Distribuie această postare


Link către postare
Ciurea Sorin

bun-venit. Bine ai venit printre iubitorii de natura ! Sigur o sa găsești rulota care sa va ducă in locuri frumoase atât in tara cat si afara, la Cluj sunt ceva băieți care se ocupa numai cu adus rulote si au si pe stoc , daca mai doresti informații ne auzim in privat. Toate urările de bine !

Distribuie această postare


Link către postare
TEODOR

bun-venit Cu siguranta gasesti sa-ti iei rulota la banii astia, numai ca trebuie sa cauti ceva. Eu , am luat la 1900 de euro , un Knaus Country din 93, cu doua zone de dormit, boiler montat, AC Dometic si alte imbunatatiri.

Nu stiu daca am facut o afacere neaparat, dar sunt multumit de ea pentru ca merge. Iti doresc sa-ti indeplinesti visul din copilarie cat mai curand si sa ai parte de iesiri frumoase cu familia ta! Dar te si avertizez ca rulotitul intra in sange.

Eu plec nu plec cu ea, ma bucur cand o vad in curte si ma relaxez cand am timp sa mai buchisesc cate ceva pe la ea.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bun venit si spor in cautarea ruotei mult dorite!:)

Distribuie această postare


Link către postare
Filip D.

Dragi colegi,  

 

Mulțumesc celor care mi-au urat bun venit și după primul meu răspuns. Vă mulțumesc celor care mi-ați dat și sugestii - acolo unde voi avea nevoie de mai multe informații, vă voi contacta în privat. 

 

Cu fiecare zi petrecută aici, pe forum, realizez că este adevărat ce se spune despre rulotiști - respectiv că sunt oameni de treabă. :-)

 

@TEODOR: Din anunțurile parcurse de mine, mi se pare, totuși, o afacere bună - mai ales cu aer condiționat! Și eu am realizat, de curând, că o rulotă cu două zone ar fi ideală, fiindcă ar putea să mă slujească și când cresc copiii (acum, că sunt mici, încap cu noi în pat, dar când mai cresc...). Doamne ajută!

 

 

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Levi N

Bine ai venit

Distribuie această postare


Link către postare
Irina S

Bine ai venit! Mult succes in a gasi ceea ce va doriti! 

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.