Sorin S

De Rusalii la Padina

9 postări în acest subiect de discuţie despre De Rusalii la Padina

De Rusalii la Padina

Sorin S

Nu dau prea multe detalii , deoarece topicul cu intalnirea de Paste propusa de mine a fost stearsa si chiar nu stiu de ce , propun pentru Rusalii o mica intalnire la Padina . Cine merge bine , cine nu , nu . 

Sper ca acest topic sa nu fie DELETE ..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Trebuie sa revin si sa mentionez ca nu se sterge nimic din acest forum.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

@Sorin S, inainte sa faci astfel de afirmatii, pe viitor te rog sa verifici sau sa contactezi pe unul dintre moderatori si sa intrebi atunci cand ceva nu-ți este clar...Postarea propusă de tine de Paste nu a fost stearsa, ci doar a fost mutată acolo unde-i este locul, in secțiunea "Întâlniri in Dodrogea, Moldova si Bucovina" ...Nu avea ce sa caute o propunere de întâlnire pe litoral in secțiunea " Întâlniri in Oltenia si Muntenia"...Asa ca, pe viitor te rog sa fii mai atent unde postezi! nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Mea  culpa,  am luat foc atata timp cat nu am mai vazut postarea unde stiam ca este si stiam ca pe acest forum nu se procedeaza sa se stearga postarile ca in alta parte.

Deci,  de Rusalii propun sa iesim la Padina off camping, plecare vineri si retur luni ca este liber .Cine doreste sa stam la o bere,  vin,  cafea etc alaturi de cateva echipaje in varful muntilor va astept..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Daca voi fi liber in acel week-end, vin si eu...()|

Vedem atunci mai aproape, acum nu pot sa promit nimic...:ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Laurentiu

Tentant. Am fost in zona a doua zi de pasti. Inca este frig si mai era si zapada din loc in loc. Nu am urcat cu rulota. Pentru cine vrea sa ajunga pe platoul Padina, sub nici o forma nu o luati pe drumul pietruit de la Bolboci la Pestera ca rupeti si rulota si masina. De la an la an este mai prost, insa acum sunt fagase transversale la cel mult 7 - 8 metri unul de celalalt, plus drumul rupt de viituri in cateva curbe, plus alunecari de teren care au redus circulatia la o banda de mers.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan S

Eu cu siguranta voi merge, @Sorin S daca nu ne permite vremea sa mergem acolo poate mergem in alta parte. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Voi incerca sa ajung la Padina  pana de Rusalii,  incerc prin transbucegi prin drumul Sinaia, Targoviste daca se poate mergem daca nu schimbam locatia ...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin S

Azi stateam si ma gandeam ca daca nu se poate ajunge la aceasta locatie sa mergem la Horezu in camping 3 stejari.

Este o locatie primitoare si mai ales ca avem de vizitat destule prin zona cum ar fii pestera muierii,  pestera polovraci,  manastirea Horezu sau la Tg. Jiu masa tacerii,  coloana infinitului si poarta sarului,  ideea ar fi destul de ok sa vedem doritori.

Din Bucuresti sint 215 km dintre care110 sint pe A1 restul dupa cum stii pe dealul negru ..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.