Viorel C.

Banare utilizator Adrian V.

1 postare în acest subiect de discuţie despre Banare utilizator Adrian V.

Banare utilizator Adrian V.

Viorel C.

Deoarece in ultima perioada @Adrian V. creaza tot felul de discutii pe tema noii conducerii a forumului si chiar la adresa mea, consider ca trebuie sa-i dau un timp de gandire referitor la accesarea acestui forum, la respectul pe care trebuie sa-l arate acestei comunitati si mai ales la modul sau de exprimare.

Va fi banat doua saptamani si cunoscandu-i caracterul si modul sau de apreciere la adresa mea, sunt constient ce injuraturi primesc biggrin

Totodata-i atrag atentia ca daca continua prin acest mod de desconsiderare a forumului si prin postarea in continuare a sumedeniilor de jigniri aduse unuia sau altuia, contul sau va fi banat definitiv.

 

Motivele care au dus la aceasta banare sunt multe si am sa incerc sa adaug doar cateva.

In primul rand trebuie sa scriu ca acest utilizator si-a permis sa ma stearga din lista cu tabelul intalnirii din luna mai.

M-a rugat sa-i las dreptul da a edita tabelul respectiv pentru a adauga sumele de bani respective, I-am permis accesul, iar el pur si simplu m-a sters. Ce caracter denota acest personaj?!? tamp

Este ca si cum il invit la mine in casa, il tratez cum se cuvine, iar el ma scoate afara din casa mea :laughing:

 

Sa nu se creada ca nu am discutat cu el despre venirea mea la intalnire.

I-am mentionat la momentul respectiv ca doresc sa particip, incerc sa rezolv ceva probleme referitoare la administrarea in continuare a forumului prin pastrarea lui sau nu, si chiar i-am zis ca eu voi fi prezent in seara zilei de sambata.

Daca considera ca acel avans la care probabil se gandeste nu l-am onorat, il pot anunta ca voi face plata direct la intalnire.

 

Un alt motiv este acela de jigniri aduse noii conduceri a acestui forum.

Acest utilizator uita ca si el a fost mereu indrumat de catre mine cum sa procedeze atunci cand i-am dat accesul la mai multe optiuni, cum intreba de fiecare data cum sa procedeze.

Acum se pare ca a uitat cat de nestiutor a fost si se considera prea destept pentru altii.

 

Jignirile aduse colegilor de-a lungul timpului, se pare ca au devenit ceva normal pentru el, iar daca eu am discutat mereu telefonic sa o lase mai usor cu astfel de afimatii, nu am primit decat raspunsuri cu injurii la adresa unuia sau a altuia.

Nu sunt singurul care a descoperit ca acest coleg este "rau de gura", multi cunosc acest aspect, dar se pare ca pentru mine paharul deja a inceput sa de-a peste.

 

Ma rezum doar la aceste cateva motive, fiindca daca ar fi sa continui, mi-ar trebuii cateva ore sa scriu, iar cei care citesc sa piarda destul timp biggrin

 

Tin sa-i atrag atentia ca acest forum nu este in cadere si nu va fi vreodata atat timp cat il voi detine si ca totul este doar in imaginatia lui si in incercarea sa de a denigra aceasta comunitate. Sunt prea multe de scris ca sa si inteleaga.

 

Sa nu credeti ca ma bucura aceasta postare, mai ales acum cand doream sa colaboram in mare masura la organizarea intalnirii din luna mai, dar totodata sa intelegeti ca tot ce vreau este Unitate si Respect, iar acest lucru se pare ca nu a fost inteles de @Adrian V.

 

Stiind ca vor citi multi acest topic, doresc sa atrag atentia celor care-l sustin pe Adrian, sa o faca la modul decent in forum, fara a inflama si sustine niste discutii care nu isi au rostul.

Am scris si ma repet ca nu doresc formarea de gasti pe acest forum (cei in cauza se cunosc de catre mine) si nu voi mai fi atat de pasiv la aplicarea de banari.

Prefer sa exista mai putini utilizatori, decat multi si cu ganduri care nu sunt deschise catre aceasta comunitate.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.