Adrian N.

Ce am mai achizitionat pentru rulota mea - off topic

5 postări în acest subiect de discuţie despre Ce am mai achizitionat pentru rulota mea - off topic

Ce am mai achizitionat pentru rulota mea - off topic

Adrian N.

Hahahahahaha, asta inseamna sa fi mafiot, regele off topicului si scrisului nelimitat pe forum sa se planga ca ii este poluat topicu dupa 50 de pagini de fix aceleasi balarii, hahahahaahahaahha, asta inseamna sa fi mafiot.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David
32 minute în urmă, SERGHEIDIN a scris:

Acum sa-mi fie cu iertare dar , , balarie la balarie" trage .Oricum TU o ai , , cea mai mare " .

 

@SERGHEIDIN Iaca cu prima ocazie putem sa cantarim/masuram daca asta doresti! Poate dioptiile difera, oarecum? Ale mele sunt mai recente!tamp

 

12 minute în urmă, SERGHEIDIN a scris:

@Marinescu  Ion CORECT ...sunt de acord (de parca ar conta ) ca off-topicurile sa fie mutate .A fost o rautate din partea mea , am suferit cand un coleg fan fotovoltaice a spus ca daca apar cu generatorul termic langa el isi strange lucrurile si pleaca  (copilarii) .Pai eu sa plec de langa niste boxe de n watti din care rasuna Guta si Salam  fara numar fara numar  , pai fraier as fi ? :-)

 

Oare ce legatura are? Stai acolo si asculta manele! De ce-ai pleca? Este muzica ce-ti place pana la urma!

Dar nici mie nu-mi displace! Chiar imi place sa adorm pe ritmuri de ....

 

35 minute în urmă, adrian n. a scris:

Hahahahahaha, asta inseamna sa fi mafiot, regele off topicului si scrisului nelimitat pe forum sa se planga ca ii este poluat topicu dupa 50 de pagini de fix aceleasi balarii, hahahahaahahaahha, asta inseamna sa fi mafiot.

 

@adrian n. N-as zice ca este treaba "nimanui" de unde beau oile apa!

Stai linistit, nu ma intereseaza ce ai scris tu, nici "nu te-am citit", dar nici nu o voi face vreo data daca ai scris ceva si cat de mafiot poti fi? Ca altceva vad ca esti!

10644178_768071469912574_9120355597967255807_o.jpg

Modificat de Eugen.D

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David
9 minute în urmă, SERGHEIDIN a scris:

 

 Da, da , lup cu saua!

Oare chiar nu  ai de gand sa incetezi? @SERGHEIDIN

Eu stiu ca "la un car de oale ajunge o bata" dar se pare ca tu nu sti! :ascratch:

Nu stiam insa asta , dar am aflat se pare!

 

12662514_483048091885013_4102824669011626271_n (1).jpg

Modificat de Eugen.D

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Razvan Marinescu

Mai oameni buni @SERGHEIDIN si @Eugen.D..Daca aveti ceva de impartit de ce nu o rezolvati  in privat? Nu de alta dar e totusi pacat de acet topic . Fiecare avem un temperament diferit , ne sar nervii mai incet sau mai greu , dar nu cred ca este locul potrivit pentru astfel de dispute .tamp

   Nu vreau sa fac pe moralistul dar ..nu cred ca isi au loc astfel de dispute aici . Deci hai sa o dam la pace Ok? superok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

@SERGHEIDIN

Cum ar spune cineva,  (ar fi spus presedintele Iohanis, tarziu, foarte) tarziu colegule!

Te rugasem de mult sa incetezi , dar???

Inca o data se certifica vorba romaneasca, " daca-ti spune o persoana ca esti baut, sa mergi sa te culci, nu-l iei in considerare, dar uite ca-ti spun mai multi"?

Multumesc!

Noapte buna!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.