Emi Sandulescu

Ce parere aveti de asta?

9 postări în acest subiect de discuţie despre Ce parere aveti de asta?

Ce parere aveti de asta?


Gogonea Razvan

Emi, este cam coapta rulota asta. Nu te bucura ca este mai ieftina..."cand te carpesti, mai rau te rupi".

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius George

O stiu , am fost sa o vad si te sfatuiesc sa mai cauti.Are panourile refacute si tot a aparut mucegai in ea.

Am rugamintea sa citesti un pic regulamentul si sa nu mai pui link cu site vanzari..

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

@MARIUSGEORGE linkurile catre saituri de vanzari sunt interzise in zona de publicitate si vanzari/cumparari a forumului cand sunt puse de cei ce vand sau cumpara ca sa isi faca reclama.

 

Aici pe baza a ce vrei sa primeasca opinii omul? Telepatie?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius George

@traianm si @Viorel imi cer scuze pentru greseala, am rezolvat.

Se putea si o introducere mai draguta cu un salut ceva..
@emi sandulescu te asteptam cu o prezentare mai generoasa, Multumim si bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

@emi sandulescu rulota arata foarte rau, nu te sfatuiesc.

Mai asteapta si mai cauta pe site-uri de anunturi ca pe masura ce vremea se incalzeste vor aparea din ce in ce mai multe.

Cei care se ocupa cu adusul din Olanda si Anglia vor incepe sa se miste mai mult.

In opinia mea cred ca e foarte greu sa gasesti o rulota fara infiltratii si mucegai sub 2500 de euro, probabil doar daca e foarte mica si fara toaleta.

Bafta la cautare.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emi Sandulescu

Salut , m-am inscris pe site dar inca nu sunt posesor al unei rulote. Suntem o familie cu 3 copii si catel si ne  place turismul in zone mai salbatice  asa ca ne-am gandit ca o rulota ar fi potrivita  pentru turism exclusiv off. Ceea ce caut eu , 4-5 locuri, wc fix, dus, dupa 1990, nu prea se incadreaza in buget . Asta pe Olx  parea interesanta, gandindu-ma ca rezolv eu problema cu infiltratia. Eram 90 la suta  hotarat sa o iau, dar comentariile voastre m-au facut sa ma razgandesc. Multumesc.

Mai astept poate mai apare ceva .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cornel Mihailescu

Salut Emi, hi. Bun venit pe forum.bun-venit
Cu putina rabdare si ceva cautare  o sa gasesti si rulota care ti-o doresti tu ()|
Si eu tot una veche si cam amarata am. Dar...incerc sa o accesorizez si sa o pun la punct .
De moment atat mi-am permis.superok.
 Bafta in gasirea rulotei si citeste pe forum sfaturile si ideile celor consacrati in ale...rulotismului.nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.