Vizitator crysst

cumpar trapa rulota

6 postări în acest subiect de discuţie despre cumpar trapa rulota

cumpar trapa rulota

Vizitator crysst

Salutare, cumpar trapa pentru rulota adria, dimensiuni:

interior 36, 5 x 36, 5

exterior 44 x 44

telefon 0744378747

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Salut!

Este posibil sa plec zilele acestea in Olanda si sper sa gasesc cateva trape printre care si aceasta dimensiune.

Numai bine!  nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Salut !  :*, o usa de vizitare ai avea ?  :-)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Nu este important pentru mine de la ce typ de rulota ! Am spus simplu usa de vizitare, nu stiam ca la cele de fata( de porbagaj ) le spune tot asa , dar de fapt asta este ( usita de vizitare )! Vreau s-o montez  pe exteriorul rulotei ( in dreptul banchetei din spate ) pentru a pune diferite obiecte usoare  fara a mai intra in rulota ! Am bucata de 72/36 cm din peretele rulotei, ce am decupat-o cand am montat geamul la baie , pentru a o folosii, daca cumva se deterioreaza bucata ce urmeaza a fi decupata pentru incastrat usita de vizitare. Nu am dat marime , am vazut doar 2 marimi  la "Exis "( si-mi convine oricare din ele ), dar sunt chiar f scumpe acolo ( am luat alte produse de acolo ce se merita, noi erau mai ieftine decat sh in alta parte, dar aste este alta discutie ). Nu este o urgenta. Multumesc  de intelegere !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David

Da  asa este, iar ca marime intre 33- 40  /  25-28 cm. Cat despre pret ? am gasit intre 120 lei  si  40 euro la marimea asta + transport, ( de la 8 pana la 20 lei ).

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.