Eugen David

Dotări utile pentru rulote

3 postări în acest subiect de discuţie despre Dotări utile pentru rulote

Dotări utile pentru rulote

Eugen David

Daniel, cele ieftine cu sinus pur,  sunt "o corcitura" deci de proasta calitate! Nu merita banii!

Asa ca este bine sa ne orientam, sa mai intrebam "pe ici pe colo"!

Aprpos, nu fac reclama, nu vand asa ceva, spun din proprie experienta.

Numai de bine! nay

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Eugen, ce-am pus eu acolo nu sunt de proasta calitate, ci doar la preturi accesibile...Este vorba de firma care activeaza in domeniu energiei verzi, produse made In Germany, garantie, etc...

Dar am stabilit sa nu mai facem comentarii aici, ci doar sa postam oferte de interes pentru colegi si apreciaza fiecare calitea si pretul...Toata stima nay

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Dragi colegi,  
Observ ca atunci cand cineva vine cu informatii noi, utile pentru ceilalti, ne cramponam in topicuri deja existente, etc. Stiu ca respectarea regulilor este garantia unui forum bun, dar sa nu fim " rigizi " . Cred ca toti avem nevoie de informatii , toti vrem sa cumparam un obiect necesar la un pret corect, dar mai ales stiind ca cineva l-a utilizat si poate garanta pt calitate. Cred ca doar informand pe ceilalti despre calitatea achizitiilor facute sau "tepele" luate putem ajuta comunitatea, asa ca hai sa scriem despre experintele bune sau rele avute. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.