Vizitator

Salutari de la Valentin

18 postări în acest subiect de discuţie despre Salutari de la Valentin

Salutari de la Valentin

Vizitator

Salut tuturor,

Urmaresc de multa vreme forumurile de rulotisti si in special forumul vostru.
Poate ca eu nu sunt printre cele mai sociabile fiinte, dar ieri am decis ca este un lucru bun sa fiu impreuna cu voi.

In rest, probabil ca sunt ca si majoritatea dintre voi: familist hotarat, slujbas nici bogat nici sarac, nici prost dar nici destept (ca altminteri acum eram tehnocrat in guvern biggrin (cu familie cu tot adica).  
Iubim natura, bicicletele, marea,  bancurile,  pescuitul dar mai cu seama pestele in farfurie, evitam prostii si nu suportam mitocania.

Stima,
Vali

Distribuie această postare


Link către postare

Cornel Mihailescu

Bun venit Vali printre noi.nay

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit
Bun venit in forumul care de acum este si al tau, nu numai al nostru!
nay

Distribuie această postare


Link către postare
Sarghie Ionut

Bun venit intr-un loc unde cu siguranta vei avea multe de invatat!

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

Salut. bun-venit
Bun venit in frumoasa noastra comunitate!  nay

Distribuie această postare


Link către postare
Enache Lucian

Bine ai venit pe forum Vali!  nay

Distribuie această postare


Link către postare
TEODOR

Bine ai venit Vali! Autoportretul făcut in descriere sintetiseaza clar profilul rulotistului. Deci  ești de-al nostru.
Pe forum vei găsi răspunsuri la multe din nelamuririle tale iar dacă totuși..., nu ezita sa intrebi.
O sa fii uimit de reactia rapida a colegilor.nay

Distribuie această postare


Link către postare
Vizitator

Va multumesc pentru primire.

Trebuie sa marturisesc ca ma aflu la primul pas al intelepciunii... si anume acela in care devii constient ca nu stii.
Am aflat multe raspunsuri aici, fara sa intreb, si am invatat de la multi dintre voi.

Am sa incerc sa impartasesc si eu din putina mea experienta de rulotist singuratic (mama, asta suna ca "lup singuratic" :)), de cca 3 ani.
Ceea ce voi exprima de aici inainte, insa, nu reprezinta decat experienta si punctul meu de vedere, evident subiective.

Distribuie această postare


Link către postare
TEODOR

Viata de rulotist este frumoasa si ca un , , lup singuratic'' , iar dupa parerea mea, e bine sa ti-o organizezi in asa fel incat sa fii tu satisfacut.Eu, de obicei plec in concediu numai cu sotia si cu rulota, pentru ca nu doresc sa-mi fac programul in functie de altcineva.Poate ca asta se datoreaza unei doze de egoism, sau este rezultatul unor eperiente anterioare.Important este ca noi ne simtim bine, insa nu as refuza sa particip la o iesire cu rulotistii mai aproape de zona mea, chiar mi-ar face placere sa-i cunosc personal.

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

 Bun venit !bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Mircea

Vali, bine ai venit printre noi. Este bine sa imbini rulotismul de tip  "lup singuratic" cu cel in care te intalnesti pe Forum, dar si in natura cu colegii. Ai sa fii surprins cate lucruri noi vei invata.Am inteles perfect ce ai vrut sa spui prin experiente anterioare. Multi dintre noi am avut asemenea experiente si sta in puterea fiecaruia sa le evite. Asteptam sa ne prezinti echipajul tau si casutza ta de vis si multe poze. Eu nu am boala pescuitului , dar ador pestele "bine asezat " in farfurie.:laughing: 
In ceea ce priveste prostii si mitocanii, am convingerea ca in comunitatea rulotistilor nu exista asemenea specimene. Mai sunt orgolii si cateodata vorbe aruncate si negandite suficient , dar incercam toti sa ne revizuim comportamentul si sa intarim acel lipici care ne tine uniti : dragostea pentru natura, pentru rulotism.hi

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Ionita

Bun venit! Urmeaza ca acum sa ne si vedem... :)

Distribuie această postare


Link către postare
Vizitator

Din nou multumesc!

Ne-om si vedea... mai spre coltul ierbii.
Cred ca ma bag la iernat tamp

Distribuie această postare


Link către postare
Stelian

bun-venit 

Bine ai venit !

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.