Vizitator

Off camping Iepuresti 13-15 noiembrie 2015

130 postări în acest subiect de discuţie despre Off camping Iepuresti 13-15 noiembrie 2015

Off camping Iepuresti 13-15 noiembrie 2015

Vizitator

Propun o iesire off camping la IEPURESTI, jud Giurgiu in perioada 13-15 Nov 2015, daca sunt amatori, eu sunt dispus  sa vin de joi 12Nov vremea este OK.
Am propus weekend-ul urmator ca sa nu fie in fiecare weekend cate o iesire.
Asa cum am adus la Tantava pastrama, tot asa voi propune sa punem mana de la mana si sa iau eu de aici pastrama la un pret decent si o pastrama excelenta, bineinteles daca sun toti de acord.
xllsuperok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cristian Stoica

Intradevar vremea acum arata ca ar fi frumos :vineri 15 grade, sambata 15 grade, duminica 12.
Si eu imi propusesem sa merg cu prietenii la Iepuresti, deci daca nu intervine nimic si vremea nu se schimba venim si noi de vineri seara.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi
în urmă cu 6 ore, lungu marin a scris:

Propun o iesire off camping la IEPURESTI, jud Giurgiu in perioada 13-15 oct 2015, daca sunt amatori, eu sunt dispus  sa vin de joi 12 oct,

Sa inteleg ca este vorba de luna Noiembrie 2015 ??? este valabila intalnirea ??? sau topicul este gresit sau nu mai este valabil ???

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Da este gresit si imi cer scuze este vorba de luna noiembrie.Asa cum spune si titlul.

Rog un moderator sa modifice greseala din text in loc de oct sa fie nov.
Multumesc.

moderat Adrian V.
S-a rezolvat cu data . Am trecut NOV in loc de OCT .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi

Ok, nu-i bai, numai ca eram bulversat nu intelegeam daca a fost sau va fi intalnirea. :) :):) 

xll Sa traiesti nea Mariane !!!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius George

Eu ma pun prezent de acum.....Abia astept pastrama de la nea Marin..:clapping:

Acolo se poate da si la peste din cate stiu.:fishing:

Modificat de MARIUSGEORGE

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai PATRULETE

Salutare salutare, e o provocare mare, daca vremea va fi buna, voi veni si eu()|

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Nu este absolut nici o problema in a propune cate o iesire in fiecare saptamana , chiar m-as bucura sa ai obiceiul asta ( pe langa ala cu pastrama :clapping:).
Oricum , in acest weekend cred ca nu prea aveai "clienti" pentru ca este sarbatoare , Sfintii Mihail si Gavrila.
Deocamdata ma abtin in ceea ce priveste prezenta ; inca ma mai gandesc . :ascratch:

P.S.
1. Eu zic ca mai degraba ai dat la peste , nu ai pescuit. Este o mica diferenta biggrin.
2.Te rog cu 1-2zile  inainte de a ajunge acolo sa il suni pe primar si sa anunti prezenta rulotistilor, indiferent de numarul lor.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi

Venim si noi daca va fi soare si nu ploua, suntem in asentimentul lui MariusGeorge si cu pestele :fishing:(deabia astept ca anul asta n-am apucat sa bag batul in balta), si cu pastrama :smileys-camping: dar ce facem de vin ??? :ascratch: trebuie sa mergem in sat sa cumparam.superok

în urmă cu 13 ore, MARIUSGEORGE a scris:

Eu ma pun prezent de acum.....Abia astept pastrama de la nea Marin..:clapping:

Acolo se poate da si la peste din cate stiu.:fishing:

Are dreptate @Adrian V. , neaparat trebuie anuntat primarul, ca sa nu ne trezim cu vreo amenda sau sa ne strice cheful careva pe acolo.

în urmă cu 9 ore, Adrian V. a scris:

PS Te rog cu 1-2 zile  inainte de a ajunge acolo sa il suni pe primar si sa anunti prezenta rulotistilor, indiferent de numarul lor.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Imi asum raspundeea de a anunta  pe Dl Primar de iesirea noastra , pastrama cumpar eu de la noi , asa cum am zis am pe cineva care imi alege pe gustul meu dar sa contribuim cu totii, vin daca se doreste pentru toata lumea aduc eu de buturuga la 8 roni /litru dar nu stim cati vom fi asa ca vom stabili maxim miercuri sa am timp sa fac cumparaturile de vigoare, ma gandesc si la o ciorba de peste daca se doreste de toata lumea , astea fiind zise eu astept inscrieri pe forum sau la tel din semnatura.superok

Suntem deja 5 echipaje

1.Marius George de vineri

2.Lungu Marim de vineri

3.Cristian 57 de vineri

4.Emil Naghi de vineri

5.Mihai Patrulete de vineri

6.Adian Vatamaniuc indecis

lista ramane deschisa

Ps daca este careva care doreste sa vina de joi eu pot veni de joi , dar nu doresc sa fiu singur.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian Stoica

Sa stii ca Doru a zis ca deabia asteapta sa-ti manance pastrama .
Am mai vorbit de principiu si cu Sava, si cu Dorel .O sa mai insist sa-i gasesc pe Silviu si pe avocati.
Sa speram ca prognoza de acum o sa fie valabila si atunci.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Cine doreste am un amic care ara TZUICA  naturala la 38-40  grade la pretul de 13ron/litru.
Primesc comenzi la telefon.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi

Buna treaba, asteptam progoza pe saptamana viitoare sa putem stabili ce si cum. :) 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

In general , pe site-ul asta pe care ma uit eu , marja de eroare este destul de mica.
Asa ca sansele de a avea un weekend frumos sunt foarte mari. Din punctul meu de vedere sunt undeva spre 95%. biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marinescu Ion

Buna dimineata @lungu marin
Noi mergem saptamana asta la Cheia si vrem sa venim si la Iepuresti (unde se aduna lumea buna :)).
Multumesc anticipat.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Buna dimineata @Marinescu Ion
Iar ai dat-o cu "domnule " inainte ? pai asa ne-a fost vorba ?

In alta ordine de idei, esti binevenit la oricare dintre intalniri , indiferent pe unde sunt organizate - de cine sunt organizate.
O sa se adune lume destula la Iepuresti. Ca este buna sau mai putin buna , ramane de vazut ! :ascratch:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Radu

In principiu eu spun prezent , depinde de vreme

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

Buna dimineata !
@Marinescu Ion, am auzit : "lumea buna" ?
Pai , daca-i vorba de-asa , puneti-ma si pe mine cu echipajul meu pe o lista de asteptare. biggrinhi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

@mircea, pentru tine este oricand un loc liber ; nu ai ce sa astepti.
Asa ca ia-ti rulota , nevasta , si mai ales chitara , si veniti cu toata increderea la Iepuresti. :smileys-camping:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

La Iepuresti este loc pentru toata lumea indifent de unde sunt si cum sunt. Nu fac liste de asteptare asa ca @mircea esti binevenit.
Voi actualiza lista luni cand vom stabili ce si cum.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Nea @lungu marin , luni este prea devreme de liste .
Mai lasa-i pana pe miercuri , si abia de atunci incolo te poti baza pe ei. biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

Lasa-l @Adrian V. sa faca liste.
Si eu sunt fan liste. Si le tot fac si le modific, si iar le refac, si iar le modific si .......:laughing:hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.