Vizitator

Iepuresti 30 oct-02 nov off camp.

6 postări în acest subiect de discuţie despre Iepuresti 30 oct-02 nov off camp.

Iepuresti 30 oct-02 nov off camp.

Vizitator

Propun o iesire la Iepuresti jud Giurgiu, in perioada 30 oct-02 nov pentru cei ce nu cunosc locatia, cand se vine de la Bucuresti , se trece de Mihailesti -Gorneni- Stalpu se face la stanga (spre Calugareni), se mai parcurg cativa km se ajunge in Iepuresti unde pe partea stanga este un islaz comunal foarte mare se vede din sosea.Astept sa va anuntati prezenta pe forum sau la tel din semnatura.

Modificat de lungu marin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

@lungu marin
Colegul Marius George lansase la randul lui o invitatie pentru aceeasi perioada , dar nu a  nimerit locul in care sa posteze pe forum.
biggrin
Nu-i nici o suparare , insemna ca lumea inca mai are chef de putin aer curat, si tinand cont de faptul a locatiile sunt relativ aproape una de cealalta nu ne ramane decat sa ne hotaram unde sa mergem cu totii.
Daca este sa judecam dupa nevoia de lemne de foc , eu aleg Tantava , iar daca este sa judecam dupa numarul echipajelor voi alege Iepuresti cu conditia ca cei care confirma 100% prezenta sa fie in numar mai mare de 10 echipaje cu rulota.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Adrian sunt de acord cu tine.
Joi vom hotari unde va fi locatia pentru acest weekend intrucat vremea tine cu noi.xllsuperok

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Eu inclin in partea cealalta , pentru ca am un drum de facut si la Bolintin la fratele lui Nutzi .
Macar sa se stranga peste 10 echipaje ca sa schimb "cap-compas" si sa o virez spre Iepuresti.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Cred ca ramanem pentru Tantava dupa cum se "misca " treburile .
Asa cum am spus si dincolo , cel mai probabil voi veni si eu de vineri .
Keep in touch ! hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Totusi daca suntem peste 10 echipaje ramane Iepuresti daca nu margem la Tantava, deocamdata suntem 3 echipaje , astept inscrieri.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.