Chiriac Bogdan

Buna ziua la toata lumea!

21 postări în acest subiect de discuţie despre Buna ziua la toata lumea!

Buna ziua la toata lumea!

Chiriac Bogdan

Ca sa dau curs solicitarii acestui  forum o sa incerc sa imi fac o scurta prezentare nu inainte de a spune ca cititnd foarte multe postari am ramas profund impresionat de bunul simt, respectul si amabilitatea membrilor de aici! Tineti-o tot asa!

Ma numesc Bogdan, sunt din Constanta, de profesie navigator, detinator al unei rulote Hobby 430, achizitionata recent.

Fiind un impatimit al pescuitului, initial mi am dorit un cort pentru pescuitul de noapte, dar analizand am constatat ca o rulota se preteaza mult mai bine dorintelor mele.Nu sunt un fan al iesirilor cu rulota mi se pare destul de obositor si costisitor si nici timpul nu mi permite.
Sunt aici in special pentru a afla cate  ceva despre acesta <<casa pe roti>>  probleme sfaturi idei etc

Va multumesc!

 

Distribuie această postare


Link către postare

Vizitator

Bine ai venit intre noi.Citeste sfaturile pentru achizitionarea unei rulote existente pe forum.Daca ai nelamuriri nu ezita sa intrebi.

)}[

Distribuie această postare


Link către postare
Enache Lucian

Bine ai venit pe forum!  )}[

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

Salutare si bun venit!

Distribuie această postare


Link către postare
Mircea

Bun venit in comunitatea noastra Bogdane si iti multumim pentru aprecirile facute!:-)hi

Distribuie această postare


Link către postare
Marian Popa

bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Marian_vasile

Bun venit pe forum!

Fratele meu este un împătimit al pescuitului. Normal, tot cu rulotă! Dacă dorești ne putem auzi la un telefon, ne putem vedea, schimba impresii sau orice altceva.

Am tot încercat să ne adunăm, să ne cunoaștem dar nu am obținut decât promisiuni!

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

bun-venit

                                 nay

Distribuie această postare


Link către postare
Ilie Minea

Bun venit printre rulotisti.

Distribuie această postare


Link către postare
Chiriac Bogdan

Bun venit pe forum!

Fratele meu este un împătimit al pescuitului. Normal, tot cu rulotă! Dacă dorești ne putem auzi la un telefon, ne putem vedea, schimba impresii sau orice altceva.

Am tot încercat să ne adunăm, să ne cunoaștem dar nu am obținut decât promisiuni!

 

Salut!  da mi-ar face placere sa am cu cine sa fac un pescuit asa intre barbati, ca pana acum am iesit mai mult cu logodnica ( si ea este mare amatoare ) Eu lucrez 5 saptamani cu 5 saptamani acasa, asa ca nu-mi permit mereu, dar daca sunt acasa si e vorba de mers la pescuit las totul si sunt mereu cu sculele la poarta.

O seara buna!

Distribuie această postare


Link către postare
Gogonea Razvan

Bun venit, Bogdan!

Poate dai tu o fuga pana aici la mine in Rusia la un pescuit (avem balta noastra).f;'...Asta in cazul in care navighezi pe malul celalalt al marii Negre :mini-bycicle:

Toate bune!

Distribuie această postare


Link către postare
Marian_vasile

Seara bună @@Bogdan Chiriac ! Cand esti acasa daca doresti sa ne vedem ma poti suna la unul din numerele din semnatura. 

Eu lucrez in ture, ne auzim la un telefon si stabilim o intalnire sa ne cunoastem.

Distribuie această postare


Link către postare
Chiriac Bogdan

Seara bună @@Bogdan Chiriac ! Cand esti acasa daca doresti sa ne vedem ma poti suna la unul din numerele din semnatura. 

Eu lucrez in ture, ne auzim la un telefon si stabilim o intalnire sa ne cunoastem.

Cu siguranta! Accept cu placere oamenii de calitate 

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bun venit!  bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Costica V.

Bine ai venit in comunitatea noastra!    bun-venit

Cat despre noua achizitie, sa o stapanesti sanatos si numai concedii placute sa ai cu ea,

Distribuie această postare


Link către postare
Razvan Marinescu

Bin ai venit Bogdan !E bine sa stiu ca suntem mai multi din Constanta :) 

Tel meu 0722681519  mail

mrv_razvan@yahoo.com

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

Bun venit in comunitate!
:)(D

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.