Achim

Camera mers inapoi

33 postări în acest subiect de discuţie despre Camera mers inapoi

Camera mers inapoi

TEODOR

Banuiesc ca acest sistem poate inlocui oglinzile speciale pentru mersul cu rulota agatata. Ce puteti sa-mi spuneti referitor la asta cei care deja aveti asa ceva?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marinescu Ion

Camera nu trebuie sa inlocuiasca oglinzile ajutatoare. Aceasta camera este foarte utila la mersul cu spatele (in benzinarii, etc.) si poate ajuta mult si in trafic. Eu am si sunt foarte multumit.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
TEODOR

Nu uitati ca de maine apare oferta la camera wireless pentru ajutor la mers cu spatele!!!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Achim

Rog un coleg care a cumparat si mai are instructiunile pentru Hawotec HWT-949 sa ma ajute cu parola Wifi default a routerului.

Am aruncat, bineinteles instructiunile...

7.JPG.fc6fbfbd19392629b7b1c44ac9dfa428.JPG

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu
La 09.12.2018 la 11:36, Achim a scris:

Rog un coleg care a cumparat si mai are instructiunile pentru Hawotec HWT-949 sa ma ajute cu parola Wifi default a routerului.

Am aruncat, bineinteles instructiunile...

 

Salut, Achim!

 

Incearca: 99999999

Am gasit-o pe un site, pentru un alt produs Hawotec. In general, producatorii au aceleasi setari software.

 

In alta ordine de idei, vreau sa te intreb daca ai observat intarziere in furnizarea imaginii? Adica, daca in momentul in care ai inceput sa misti masina, se misca si imaginea sau intarzie putin? Intrebarea este valabila si pentru ceilalti posesori de sisteme wireless.

Eu am incercat cu doua telefoane mobile si o aplicatie Android (IP Webcam) si apare o intarziere, mai mica sau mai mare, in functie de distanta dintre aparate, dar si de setarea calitatii imaginii. Reteaua wireless a fost generata tot de telefon, independent de cea de acasa sau aiurea.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Achim

Sincer, nu mai tin minte de cand nu am mai folosit-o, dar parca as zice ca nu avea intarziere a imaginii.

O sa incerc parola, dar nu era asa lunga.

Mersi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ilie Minea

Salut, eu am deja doua camere, as gasi de cumparat numai sistemul wireless pt.telefon? Emitator si receptor wireless am, dar pt. monitor.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalin Ionescu
La 24.01.2016 la 14:15, Marinescu Ion a scris:

Dragi colegi,  începând cu 27.01.2016 la Kaufland se va găsi un kit de cameră pentru mers înapoi wireless cu monitor. Prețul este de 349 Ron. Spor la cumpărături!

Va salut ! posibil sa mai apara asa oferta? are cineva informatii? Multumesc anticipat !!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.