.Vizitator..

Concediu: cine, unde, in 1 -14 August ?

15 postări în acest subiect de discuţie despre Concediu: cine, unde, in 1 -14 August ?

Concediu: cine, unde, in 1 -14 August ?

.Vizitator..

Salutare,

Intrucat  ne-am razgandit gandirea tamp , dar concediul a ramas programat pentru 1-14 august, as vrea sa incerc o "lipeala" cu alti colegi care pleaca in perioada asta.

Daca nu se potriveste, caut un Last Minute si o tulim la vreun All Inclusive  gf 

Deci:

Noi ne dorim mare (eventual si munte), in locuri fara inghesuiala, NU la pret de pensiune si cat mai putin off (poate doar in tranzit)

Cazarea poate fi si in livada vreunui fermier care are curent si apa - mai ales la munte, evident.

Marea, preferabil prin vecini - nu prea ma trage ata la campingurile noastre scumpe si aglomerate.

 

Un motiv si criteriu major pt "lipeala" este juniorul nostru de 11 ani.

Astept propuneri sau macar sugestii si multam fain anticipat. f;

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

.Vizitator..

Ok, incep sa intreb si pe la agentii.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ivanescu

Noi plecam cam in aceeasi perioada la marea noastra mai precis CAMPING ZODIAC .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan P

Pe 10 august plec la 2 mai .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator..

Multam fain si concediu placut  !

Cam scump ...dar mai ales cam aglomerat pt mine   askc

Sotiei si juniorului le convine, dar eu caut ceva mai linistit...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adrianadrian

Pe 10 sper sa ajung pe litoralul romanesc, insa nu m-am decis in ce camping, pana acum am fost in fiecare an in Camping Palace Venus, astept si parerea si indrumarea celor de pe forum. Multumesc.

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Emil Naghi

Salut, de pe 3 august intram si noi in concediu, poate ne vedem la un vin. :)

5.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator..

Din prea multe variante oferite la intrebarea initiala suppar pana la urma ne-am rezervat la un all-inclusive la bulgari.

Emil, unde sa bem spritzurile alea ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Te astept cu poze si impresii de la BUlgaria !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan P

Minunata vacanta in camping 2mai, este deja  al 4-lea an in care merg acolo cu rulota si niciodata nu ma plictisesc.....si nu a fost scump de loc si nici aglomerat

Modificat de bogdan p

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Aurelian Ovreiu

Ce intelegi prin ieftin la 2 Mai? 140 lei rulota cu 4 persoane? Este bataie de joc! Nu mai promovati astfel de campinguri! Astazi am fost acolo si erau, vorba lui Adrian, pinguini. La pretul acesta nu se merita sa pleci cu rulota, mai bine aplici metoda lui George.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

Daca mai citesc mult astfel de comentarii, eu NU mai cumpar rulota. Ba e scump, ba e aglomerat, ba nu-s conditii. Oameni buni, voi incurajati sau nu rulotismul ???

Si totusi, la Mare, unde se poate sta in conditii decente si la pret acceptabil?hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan P

Pretul a fost 120lei/zi 4 persoane adica 30 de lei pt 1 persoana...mie personal nu m-i se pare mult dar bineinteles ca asta tine de fiecare sa interpereteze daca e mult sau nu...totusi nu inteleg inversunarea unora...mie oamenii de acolo imi par foarte deschisi si receptivi la orice sugestie....am avut nevoie mai multe chestii printre care o pompa pt umflat barca si in max 1 ora mi-au adus un compresor fara nici macar sa le cer in  mod expres.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mircea

Adrian, poti sa ne spui ce preturi sunt la Venus in Camping Palace ? Daca iau rulota pana pe 1 sept. as vrea sa petrec cateva zile la Venus si sunt interesat de conditiile de campare de acolo.:-)hi

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Kruger Hans

Am fost în aceeași perioadă eu cu cortul tot la fel 2 adulti si 2 copii prețul a fost de 10 lei per adult, nu am mai plătit mașina , cort, bănuiesc că fost după cele două săptămâni de ploaie. 

On 21.08.2015 at 21:09, ..Vizitator. a scris:

Am fost la Camping Meduza din Eforie nord , in perioada 9-15 august si preturile erau 20 lei rulota, 5 lei auto si 12, 5 lei de persoana, cu curent inclus, apa calda non stop, dusuri curate, wc curate, am fost multumit iar daca stai mai mult de 5 zile se acorda 5% discount.
Am platit pe 6 zile, 270 lei 2 adulti si 2 copii (copii sub 18 ani stau gratis).
Tel 0241742385

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.