Eugen David

Drept la replica!

2 postări în acest subiect de discuţie despre Drept la replica!

Drept la replica!

Eugen David

isor

N-am fost acasa si am "pierdut discutia" pe forum!

Referitor la cele scrise de mine, eu nu am dat nume, am expus doar un pic discutia, nu stiu cine a copiat si postat de pe acel forum, vad doar mentiunea lui Adrian!

Voiam doar sa spunem lucrurilor pe nume, adica adevaratele costuri nu "aberatii"!

doru negru, nici nu te cunosc si nici nu-mi doresc!

Prima data am inteles, "erai parfumat", dar acum? N-as zice ca exista prea multe raspunsuri!

Daca vin in Italia , sa sti ca este a doua mea tara, sunt rezident aici! Vedeti dovada colegi:

Nu cred ca prezinta importanta si interiorul cartii de identitate, se vede si seria si localitatea si numele, n-am ce ascunde!

Uj7He0T.jpg

Eu spre deosebire de tine nu vorbesc prostii, si nu aduc injurii si jigniri, mai ales asa "dupa ureche", nefondate!

Sotia mea se numeste Maria David, este si numele ei pe contul ei pe celalalt forum, dar exista si contul meu Eugen David.

Daca s-a facut remarca necredibilitatii afirmatilor acelor "cheltuili diverse", sa facut de comun acord intre mine si sotie.

Daca au deranjat acele comentarii, nu s-au facut altele spre a dovedii contrariul, doar ca atat au fost cheltuielile!

Nu am jignit pe nimeni, dimpotriva am adus laude si felicitari acelei persoane pentru expunerea la care sa facut referire si nu numai, este printre putinii atat de mult umblati si cu atat de multe postari, poze, filmulete etc...

Deci care este problema ta vis a vis de mine? Cu ce ti-am gresit? Ti-am "laudat un pic ironic "Loganul si de acolo "ti-am ramas in gat"?

Poate, sincer nu doream asta!

Pacat ca nu poti raspunde, ca de citit poti!

App, lui Alin spuneam ca si in cazul celalalt ar fi fost mai de crezut 1000 de euro totali nu 650!

Alin intreba daca ajung 45...50 de euro dupa postarea mea!

Spre deosebire de tine doru ngru, nu m-a menajat administratia, dovada banarile!

Cand tu ai avut "fluturii", administratia nu apuca sa stearga chatul pe cat scriai tu!

Oare de ce a ramas totul in "coada de peste"? Si atunci ai jignit cat ai vrut tu!

App, cand revin in tara promit solemn sa consult avocatul si sa inaintam o pangere in instanta impotriva ta! Dovada exista!

Multumesc colegilor si administratiei!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Viorel C.

Acest subiect este inchis.

Utilizatorul in cauza a dorit sa paraseasca comunitatea, a fost cererea lui, asa ca nu mai au rost aceste discutii, mai ales ca nu poate avea un drept la replica.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.