Cristi A

Prezentarea membru Cristi A

8 postări în acest subiect de discuţie despre Prezentarea membru Cristi A

Prezentarea membru Cristi A

Cristi A

ptg

Buna,

Ca si prezentare doresc sa va spun ca ma ocup de confectionarea suprastructurilor pentr camioane , si mai nou , din 2015 , de fabricarea de sasie de remorci , care pot fi utilizate  la  rulotele construite de Dvs.

Sasiele se pot livra OMOLOGATE cu carte identitate  emisa de RAR.

Din dorinta capitalista de a-mi promova munca am  devenit membru al comunitatii, momentan pot ajuta cu sfaturi legale privind omologarile in Romania si  executia de sasie mici pana la 750 kg masa maxima totala a remorcilor si dimensiuni pana la aprox 300 x 14- cm.

De asemenea comercializez piese destinate rularii, noi ,   si axe noi Knott , executate la comanda . Asa ca daca v-i s-a rupt axa , sau doriti sa o schimbati din varii motive, ma puteti contacta pe e-mail.

Subiectul sasielor  nu e foarte simplu, si , desi pot executa si remorci mai mari, deocamdata o sa limitez discutia doar la remorcile mici.

Cele mai mari de aceste dimensiuni si mase  nu pot fi fabricate '' home made'' , e nevoie de ceva mai specializat.

La fel si subiectul axelor '; custom'' ( la comanda,   pe masura) , am nevoie de date suplimentare ale axei vechi. De asemenea multe din axele vechi nu se mai fabrica , deci nu mai exista piese.  Pentru unele am solutii, pentru altele nu. Va rog sa intelegeti.

Axele  sunt noi, au garantie 1 an si  vin cu cerificat de autenticitate si conformitate european , de asemenea , cand e cazul, cu certificat TUV pentru a  indeplinii normele de  supraviteza  pana la max 100 km / h , evident , cu respectarea normelor  tehnice .  Nu se acorda certificate pentru viteze mai mari.  Nu insistati.

Pentru restul de intrebari aveti la dispozitie  forumul  si numai in caz extrem , adresa de e-mail.

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

bun-venit

Bun venit pe forum!

Legat de activitatea pe care o desfasori, sectiunea Exclusiv discutii despre Rulote, iti sta la dispozitie pentru postarea de subiecte referitoare la acest aspect.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Bun venit!

Distribuie această postare


Link către postare
Drinovan Ovidiu

Bine ai venit! wcm

Succes in activitatea pe care o desfasori!

Distribuie această postare


Link către postare
Enache Lucian

Bun venit pe forum!

Distribuie această postare


Link către postare
Cristi A

As dori multe, dar lipsa timpului nu ma lasa. De obicei raspund seara sau noaptea si cred ca deschiderea unui topic de ajutor ar insemna prea multe responsabilitati, pe care sincer , s-ar putea sa le neglijez. 

Poate doar unul mai mic cu problemele axelor. 

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

Salut! :)(D

Succes in businessul tau! superok

Distribuie această postare


Link către postare
Cristi A

Multumesc, il fac din 2003  si cateodata chiar am nevoie.

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.