Emil Naghi

Tricouri "jmekere"

6 postări în acest subiect de discuţie despre Tricouri "jmekere"

Tricouri "jmekere"


Eugen David

Buna ideea cu tricourile care sa aibe la loc de cinste logo-ul forumului!

Ce spui Viorel, preiei si "asta" initiativa? Sau de ce nu un alt coleg ce are tangenta cu asa ceva!

pVRwUnK.jpg

Dar cum spunea si Adrian trebuie "umblat" pe la culori, ceva culori mai vii cred ca ar fi mult mai potrivite!

                                                           

                                                  xll

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

La imprimarea pe tricouri sunt cateva aspecte de luat in seama , in cazul in care se doreste sigla forumului:

1. Culoarea tricoului sa fie alb ; sigla este si asa destul de colorata si pe alte culori de tricou nu s-ar vedea asa de bine

2. Daca se imprima pe piept sau pe maneca (asa ca un ecuson) o sa fie greu sa iasa toate detaliile ca in varianta sticker. In nici un caz nu trebuie facuta o alta varianta de sigla pentru acest ecuson , poate doar un decupaj din cel existent - cel mai probabil acea esarfa tricolora pe care scrie "FORUM RULOTE" fara alte briz-briz-uri.

3. Pentru imprimarea pe piept sau pe spate , latimea maxima a conturuli oval sa fie de 25cm , altfel la cei care nu sunt prea "lati" o sa le intre marginile la subrat. Inaltimea sa fie pastrata proportional.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel C.

Personal sunt deschis la orice.

In momentul cand am trimis stickerele, am adaugat in plic si o carte de vizita a celor care au realizat modelul nostru.

Adresa lor web este Happy Shop Craiova si unde se pot descoperii preturi, modele, etc.

Se pot contacta si invidual de catre unul dintre voi, daca se doreste ceva personalizat, urmand ca eu sa ma ocup pe mai departe de tot.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Am vazut ca au tricouri la 30RON cu tot cu inscriptionat .

Problema este de calitatea vopselurilor , si mai ales daca sunt din alea rezistente (cauciucate)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.