Vizitator

Vand Opel Zafira 1,6 benzina

6 postări în acest subiect de discuţie despre Vand Opel Zafira 1,6 benzina

Vand Opel Zafira 1,6 benzina

Vizitator

Opel Zafira fabricatie 2002, gri metalizat, vopsea originala, motor 1600 cmc, 16 valve, tip z16xe , 110214 km reali , carte service cu revizii la zi, carte originala de exploatare

Masina are, 7 locuri , aer conditionat, jante aliaj originale echipate cu cauciucuri de iarna, proiectoare ceata , carlig remorcare, ABS, 10 airbag-uri, ESP, EPC, inchidere centralizata, alarma, CD-player mp3 original cu 8 boxe, oglinzi electrice incalzite heliomate cu degivrare, 4 geamuri electrice, servo directie, 2 chei , parbriz incalzit, diferential blocabil, antifurt, cadru de protectie, controlul tractiunii, senzor de ploaie, cotiera fata+spate cu suport pahare, cutii depozitare sub scaune, vopsea originala fara evenimente rutiere, actele traduse , RAR efectuat.

Pret 2450 euro disc.

sws18z.jpg

[img width=533 height=400]http://i62.tinypic.com/2qdd27p.jpg

[img width=533 height=400]http://i61.tinypic.com/vr31h0.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

Masina are instalatie de GAZ omologata, este inmatriculata taxa platita si nerecuperata dovada ANAF, 4 cauciucuri de vara bonus, primul proprietar, proprietar in acte, itp 2017, asigurare.Pret 2950 euro disc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
.Vizitator..

Faina masinuta, succes !

Nea marine, daca era Diesel, ti-o luam eu.

Nu-i rau deloc motorul ala pt o benzinara, eu am facut un cocediu cu una identica (doar ca avea cutie automata) si m-a uimit cat de bine a tras pe munti cu 6 pesoane + sarcofag full cu bagaje.

Si cu consum incomparabil mai mic cu Fordul pe care il aveam atunci - tot benzina 1.6.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Daca era diesel pretul era altul, diesel are taxa mult mai mare.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.