Adi Enache

Buna seara!

6 postări în acest subiect de discuţie despre Buna seara!

Buna seara!

Adi Enache

Buna seara.

Daca tot e "obligatorie" prezentarea am sa spun si eu cateva lucruri despre mine.

Sunt si eu nou printre rulotisti, cu toate ca am mai fost in mai multe randuri cu autorulota inchiriata in diverse locuri.

Din experineta capatata am ajuns la concluzia ca rulota este mai buna pentru mine, avand in vedere familia si preferintele personale.

Am achizitionat o rulota (cea din semnatura) cu ideea ca pot sa imi fac ceea ce imi place din rulota mea.

Am cunostintele necesare din punct de vedere tehnic, electric si electronic sa pot aduce modificari care sa imi satisfaca pretentiile. Nu mai spun ca imi face mare placere sa lucrez la rulota mea.

Asadar am luat o rulota "chioara" dar cu tot in regula si in decurs de trei luni am "muncit" la ea in putinul timp liber pe care il am.

O sa revin cu detalii daca sunteti interesati.

Oricum nu este gata dar o sa povestec ceea ce am vrut eu modificat la o rulota standard.

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

bun-venit

Bun venit alaturi de noi!

Te asteptam, atunci cand consideri ca este ok cu rulota, sa-i faci o prezentare in rubrica Rulota mea

Mult succes!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu Cica

Uimeste-ne Adi!

wcm

Distribuie această postare


Link către postare
Bogdan Ploiesteanu

Bun gasit.  wcm

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Salut Adi, bun venit.

Cred ca tuturor ne place sa mestereim la rulota. Spor la modificat si asteptam sa vedem ce si cum, poate ne inspiram si noi din ce faci tu.

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu Cica

Pe de o parte greutatea dar valoarea cu siguraranta ai trecut de , , , , , , euro!

Este mai ieftin asa? Adica in regim DYS(do it yourself)?

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.