Alex&Olivia

O familie de rulotisti.....in devenire !

14 postări în acest subiect de discuţie despre O familie de rulotisti.....in devenire !

O familie de rulotisti.....in devenire !

Alex&Olivia

hi, Bine v-am gasit,

  Alex, Olivia, Florin si Renato va saluta cu bucurie. Nu de foarte mult timp ne-am hotarat sa achizitionam o rulota pentru iesirile noastre in natura asa incat am inceput sa ma informez despre ce este vorba in legatura cu detinerea si iesirea cu rulota. Am iesit de multe ori cu cortul dar de la o varsta tamp parca nu mai merge ca inainte! biggrin

  Detinem o Skoda Octavia de 1600 pe benzina, 100 cp, in consecinta cautam o rulota de 3 locuri cu mma pana in 1100 kg, buna mai ales pentru off camping.

  Cu siguranta si cu ajutorul vostru vom gasi ce cautam si abia asteptam sa avem iesiri in tara sau afara. )|/

  Acestea fiind spuse doresc tuturor rulotistilor timp liber, vreme frumoasa, venituri bunicele, sanatate maxima, iubire adevarata si muuuuult noroc in viata ca vorba aia si cei de pe Titanic erau sanatosi! superok

Distribuie această postare


Link către postare

Cornelsavu

Salut Alex si Bun Venit, si noi tot de la cort am trecut la rulota, acum vrem una mai mare si tot cu o octavie o tragem dar mai fortoasa.

Distribuie această postare


Link către postare
Eugen David

bun-venit

Bafta in achizitionarea rulotei dorite !

                superok

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Salutare Alecs si la tot familionul  biggrin. Bine ati venit!

Multa bafta si rabdare la cautarea rulotei. Daca nu te dai batut dupa primele cautari, sigur vei gasi ceva care sa-ti/sa va placa si sa se incadreze in cerintele tale. De la o varsta nu mai merge nimic cum trebuie  deras deras, nu doar iesitul cu cortul

Spor si bafta!

Distribuie această postare


Link către postare
Viorel C.

bun-venit

Bun venit in comunitate!

Sper ca prin "rasfoirea" topicurilor din forum, sa poti descoperii cat mai multe sfaturi si sa ajungi la o concluzie finala  despre achizitionarea unei rulote.

Sfatul meu referitor la acest aspect este ca nu trebuie sa fie niciodata graba.

Sper ca ai observat in forumul nostru rubrica cu vanzari de rulote in sectiunea Mica Publicitate.

Mult succes!

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Aurelian Ovreiu

Bun venit!

Numarul membrilor forumului creste vertiginos!

Asta dovedeste ca aici intr-adevar am gasit ceea ce ne dorim (informatii, prieteni, ajutor, intelegere).

Distribuie această postare


Link către postare
Ovidiu Cica

Te salut Alecs! wcm

Ca sa obtii informatii punctuale trebuie sa oferi cerinte(asteptari ) punctuale! biggrin

Indrazneste numai !

Distribuie această postare


Link către postare
Alex&Olivia

Buna tuturor,

Va multumim pentru mesaje si sustinere! Am reusit!!! Am achizitionat o rulota LMC Munsterland 430P, MMA 1100(acu' sa schimbam masina, zic!). Joke!  deras

Ne place foarte mult acest LMC, are un moblier frumos, de calitate, nici nu zici ca are 25 de ani. Prima iesire vrem s-o facem imediat dupa Paste, in zona Orsova-Cazanele Dunarii, sa vedem cum merge.

Ne vedem, auzim si ne scriem pe aici! Si sa ne vedem si la locul faptei, nu numai pe forum.

Distribuie această postare


Link către postare
Andrei Urucu
bun-venit... |})

Distribuie această postare


Link către postare
Cristian Popa

Sa va bucurati de ea!

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Rotaru
bun-venit

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

Salut Alex bun venit in comunitate, si la cat mai multe iesiri frumoase cu rulota! superok()|

Distribuie această postare


Link către postare
Gogonea Razvan

  bun-venit bai frate încă unul cu LMC  superok sa va bucuraÈ›i de ea! xll

Distribuie această postare


Link către postare
Marius Radu

Sal  nay ....sa o stapaniti sanatosi si cat mai multe iesiri  )|/  fara evenimente  superok

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.