Gabriel Schuster

Buna seara!

5 postări în acest subiect de discuţie despre Buna seara!

Buna seara!

Gabriel Schuster

Printr-o intamplare am discutat cu unul din colegii dvs si am fost invitat sa ma inscriu pe acest forum.

Numele meu este Gabi Schuster, sunt din Bucuresti si sunt rulotist de doi ani. Am o rulota Chateau Delta din 2001 . Desi am luat rulota pt pescuit( petrec mult timp pe malul apei si am inceput sa simt nevoia de confort ) sotia mea a vrut sa mergem cateva zile la mare si asa am ajuns rulotisti cu acte in regula, fiind membri cotizanti ai ********. Ma bucur ca am descoperit acest forum, toate informatiile de care am avut nevoie (tehnice, campinguri, locatii off) le-am aflat din forumuri.

Sper ca in iesirile noastre sa intalnim si colegi membrii ai forumului pentru a ne cunoaste mai bine.

O seara buna si concedii reusite tuturor!   

Distribuie această postare


Link către postare

Viorel C.

bun-venit

Bun venit in comunitate!

Sa spera si se doreste ca si acest forum sa se afle in topul descoperirilor cautate si gasite ale oricarui rulotist, cu vechi state sau la chiar inceput de drum.

nay

Distribuie această postare


Link către postare
Achim

Ma bucur ca ni te-ai alaturat.

Astept sa ne impartasesti din experienta de rulotist si in primul rand pe unde pescuiesti. Sunt incepator si curios cum se face cu "batzul" asta...

Distribuie această postare


Link către postare
Gabriel Schuster

Multumesc pt "primirea " facuta!

Distribuie această postare


Link către postare
Fatu Narcis

Bine-ai venit si fir intins!

Cu ocazia iesirilor la mare poate descoperi si placerea pescuitului de chefal, laban si cu putin noroc si cambula sau calcan.

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.