Cris

Sfaturi achizitie rulota din parcuri de rulote vs proprietar

3 postări în acest subiect de discuţie despre Sfaturi achizitie rulota din parcuri de rulote vs proprietar

Sfaturi achizitie rulota din parcuri de rulote vs proprietar

Cris

Buna dimineata,

Dupa o lunga absenta de pe forum , am revenit. De data aceasta avem in plan , cat mai curand sa ne luam o rulota, chiar daca bugetul este unul limitat ( aprox 4000E). As vrea sa stiu parerea voastra despre achizitiile din parcuri de rulote vs proprietar . Ce ne sfatuiti? La ce sa fim atenti? Avem o lista cu rulotisti care ne pot ajuta cu sfaturi si vizionare? Multumesc mult si orice sfat este de prisos. O saptamana cat mai buna tuturor!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Fejer Antal

Salut @Cris și bine ai revenit! La bugetul de 4000 e nu poți lua o rulotă la care să nu investești. La bugetul asta aș ocoli parcurile și aș căuta de la proprietari. Dacă ai răbdare și cauți sigur vei găsi ceva despre care o să ști mai multe de la proprietar. In Jud Covasna dacă găsești ceva te ajut cu plăcere! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cris

Salut. Multumesc mult pt info. Sunt constienta ca nu pot avea ceva nou la banii astia dar nu mi-as dori nici o rulota de care sa ma despart prea repede. Cat am cautat la particulari nu am gasit ceva care sa ma impresioneze. Am gasit ceva in Targoviste dar este adusa din Olanda. Daca este cineva din Targoviste sa ma poata ajuta cu sfaturi/vizionare as fi f incantata.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.