Roland Stanciu

Rulota mea

17 postări în acest subiect de discuţie despre Rulota mea

Rulota mea

Roland Stanciu

Va prezint prima mea rulota. De 15 ani visez sa cumpăr una ... si sâmbăta trecuta mi s-a împlinit visul. Rulota Weinsberg 450 FU din 2020. Are mover, boiler pe gaz, 2 butelii propan, panou solar ... nu știu ce sa mai zic. Din păcate nu ma prea pricep la rulote, sunt începător rău! Sper ca acest forum sa ma ajute.

IMG-20220901-WA0004.jpg.d6e8c0f4a7e7244c873b38a00a5c373c.jpgIMG-20220901-WA0003.jpg.db5518233eb1b74fcd5a1c58fb58dcb4.jpgIMG-20220901-WA0002.jpg.52d9eeaba63560753db0e7d114202b50.jpgIMG-20220901-WA0001.jpg.5d003ff34fdd06285560c7742b739502.jpgIMG-20220901-WA0000.jpg.77c15293de2b970ce60a7a46c963336f.jpg

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Mihai Pencea

Foarte frumoasa, sa ai noroc de ea și multe experiente frumoase. Cu siguranță acest forum îți va oferi raspuns la toate "dilemele" tale legate de aceasta pasiune.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu

Multumesc mult. Intradevar este frumoasa.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vlad Iliescu

Salut si bine ai venit.

Am avut si eu acest model de rulota, o cunosc foarte bine.

Nu este 2020, in cel mai bun caz este 2019. poate a fost inmatriculata prima data in 2020. Cele din 2020 au design-ul putin schimbat.

Ce mi-a sarit in ochi este ca la stopurile din spate e ceva diferit si apoi mi-am dat seama ca lipseste abtibildul din jurul celor 3 blocuri optice.

Scrie Weinsberg in stanga in loc de dreapta, nu continui, ca te bag la idei.

20190308_114708.jpg

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu

Din cartea de identitate, cica a fost inmatriculata în septembrie 2020. A fost cumpărată de la Dej. Posibil sa nu fie 2020. Ati putea sa imi lăsați pe pm un număr de telefon? As dori sa discutam puțin despre aceasta rulota, dacă se poate.

Mulțumesc anticipat. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vlad Iliescu
5 minute în urmă, Roland Stanciu a scris:

Din cartea de identitate, cica a fost inmatriculata în septembrie 2020. A fost cumpărată de la Dej. Posibil sa nu fie 2020. Ati putea sa imi lăsați pe pm un număr de telefon? As dori sa discutam puțin despre aceasta rulota, dacă se poate.

Mulțumesc anticipat. 

Cel mai bine luati legatura cu dealerul Weinsberg din Dej, domnul Peti Luidort, dansul va poate lamuri toate necunoscutele. http://www.knaus-tabbert.ro/

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu
Chiar acum, Vlad Iliescu a scris:

Cel mai bine luati legatura cu dealerul Weinsberg din Dej, domnul Peti Luidort, dansul va poate lamuri toate necunoscutele. http://www.knaus-tabbert.ro/

L-am sunat, însă este in concediu pana pe 15 septembrie. Dansul m-a rugat să nu îl deranjez pana atunci, și e normal,   în concediu te relaxezi, nu stai sa dai indicații despre rulote.

Aveam ceva nelămuriri, si de aceea as fi vrut sa vorbesc cu cineva care a avut acest model de rulota.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vlad Iliescu

Puteți să puneți întrebări aici, pe forum, și am să vă răspund. Am nr de telefon 0744.333.682, însă am un program extrem de încărcat, e posibil să nu pot vorbi.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Foarte frumoasă rulota... :OK: să o stăpâniți și să o folosiți sănătoși❗️:salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Felicitări @Roland Stanciu pentru achiziție! Să aveți parte de ea! 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan C.

Felicitari pentru achizitie! Sa va bucurati de ea!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel I

Sa va bucurati de ea!

Cu siguranta aici veti gasi multe raspunsuri la intrebarile pt rulotit!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu

Mulțumesc frumos.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marius Viorel

Frumoasa! Roland, scrie intrebari aici despre ea, am si eu una asemanatoare cu a ta, 480QDK, si posibil sa te pot ajuta cu sfaturi.

Spor!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu
La 02.09.2022 la 6:52, Vlad Iliescu a scris:

Puteți să puneți întrebări aici, pe forum, și am să vă răspund. Am nr de telefon 0744.333.682, însă am un program extrem de încărcat, e posibil să nu pot vorbi.

Dl. Iliescu, dvs. ati avut același tip de rulota ca a mea. Si ați avut montata pe ea clima truma saphir compact (am văzut în topicul de vanzari). Unde ați avut montata clima, si pe unde ați tras tubulatura de aer rece? Mulțumesc anticipat. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lungu Marin

Sa o stapanesti sănătos!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Roland Stanciu
acum o oră, Lungu Marin a scris:

Sa o stapanesti sănătos!

Mulțumesc frumos. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.