Vizitator

Cu rulota spre Cheia, cu 2 popasuri

10 postări în acest subiect de discuţie despre Cu rulota spre Cheia, cu 2 popasuri

Cu rulota spre Cheia, cu 2 popasuri

Vizitator

Buna ziua.

Suntem 2 familii cu 2 copii, 13 si 3, 4 ani, cealalta familie cu un copil de 11 ani, o familie cu cortu si una cu rulota si intentionam sa mergem la Cheia incepand cu 4 august.

Plecare pe 4 august cu urmatorul traseu:

Rosiorii de vede-Bucuresti (centura)-Tartasesti-Racari-Ilfoveni (se face la dreapta) spre Bucsani, unde vom poposi 1-2 zile off camping, apoi continuam drumul spre Ploiesti (centura) spre Slanic PH si vom poposi 1-2 zile la Cotofenesti (camping) 20 roni (apa si curent), vom sta 1-2 zile si vom pleca spre Valenii de Munte-CHEIA unde vom sta cu cheltuieli minime 10-12 zile.

Daca mai sunt amatori, ii astept pe PM sau la tel 0746079424.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator

Pentru locatii in apropiere de Bucsani ar trebui sa vorbiti cu Valentin ( sau Walkof , deocamdata) , el este din zona si cunoste bine posibilitatile de acolo.

La Cotofenesti eu zic sa stati mai mult de 2zile , pentru ca nu o sa va plictisiti.

In ceea ce priveste camparea la Cheia , putem vorbi cu Varu Nelu sa mergeti acolo unde avem terenul ala privat , pe malul apei , si unde nu va deranjeaza nimeni . Ca si costuri , undeva spre zero( sau moka , daca va convine )

Bafta !

xll

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator
isor Intre timp ne-am razgadit , vom merge direct la Cheia pe 04 aug 2014 si vom sta 10-15 zile cel mai probabil pe terenul varului lui Adrian dar sa nu facem vetre de foc decat acolo unde sunt si sa lasam terenul mai curat decat l-am gasit, astept amatori daca sunt la tel din semnatura. xll

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Nu am decat sa va urez sedere placuta si va astept cu poze , impresii si comentarii .

Pentru cei care inca nu au inteles, acea locatie este disponibila oricaruia dintre voi care are timp si chef sa mearga acolo .

Asa cum am spus de fiecare data este frumos sa va anuntati prezenta , nu de alta dar daca ajungeti acolo neanuntati s-ar putea sa aveti surprize si sa fiti evacuati.

Este un teren privat si mi se pare normal sa fie un minim control al celor care campeaza acolo.

Cui nu-i convine nu are decat sa mearga in "colonia de pinguini" de langa Cheia. Este foarte simplu !

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Radu

Nu stiu , dar cred ca poate ne vedem.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Radu

Poate ne vedem  biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Radu

Mai , nea Marine poate pe 4 august

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Vizitator

Acu este bine ?

Ce insemna si moderatorii astia ! biggrin

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.