Raul G

Vând veranda pneumatică

6 postări în acest subiect de discuţie despre Vând veranda pneumatică

Vând veranda pneumatică

Raul G

Vând cort pneumatic marca Kampa Rally Pro 390 din anul 2018 montat de 3 ori câte 2 săptămâni.

Marca Kampa este leaderul mondial în producția de verande pneumatice pentru plain air.

Modelul Rally Pro este vârful lor de gamă, se montează pe șina existenta în 10 minute, se umfla cu pompa din dotare printr-un singur punt asigurănd o stabilitate și rigiditate ce verandele clasice nu pot avea.

Pe lângă verandă am achiziționat kit de plasa țânțari, sorț și acoperitor pentru roată chiar și dublu ax, kit de furtună, ventuza pentru perete, pompa electrică 12v folosită o singură anul trecut. Perdelele sunt noi nouțe nefiind folosite niciodată.

Prețul este de 1500€, actualmente se afla la domiciliul meu în Italia.

  • Like 4
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Fejer Antal

Baftă la vânzare! 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ovidiu-Betty

Succes Raul❗:noroc:

Faci un rebranding❓:)

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lungu Marin

Baftă la vanzare!

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad

Salutare @Raul G 

:salutare!:

La 17.2.2022 la 13:07, Raul G a scris:

Vând cort pneumatic marca Kampa Rally Pro 390 din anul 2018 montat de 3 ori câte 2 săptămâni.

Marca Kampa este leaderul mondial în producția de verande pneumatice pentru plain air.

Modelul Rally Pro este vârful lor de gamă, se montează pe șina existenta în 10 minute, se umfla cu pompa din dotare printr-un singur punt asigurănd o stabilitate și rigiditate ce verandele clasice nu pot avea.

Pe lângă verandă am achiziționat kit de plasa țânțari, sorț și acoperitor pentru roată chiar și dublu ax, kit de furtună, ventuza pentru perete, pompa electrică 12v folosită o singură anul trecut. Perdelele sunt noi nouțe nefiind folosite niciodată.

Prețul este de 1500€, actualmente se afla la domiciliul meu în Italia.

 

 

Intreb pentru un prieten, bun  ...

1.Anuntul mai este valabil ?

2. Poze ?

3. Greutatea "coletului" ? Se poate expedia Delivery driver (serv. curierat) gen Europacco /DHL / GLS ... etc in Italia ?

4. Despre pret,   ... nu intreb (public!) nimic, vb privat daca-mi lasi un nr. tel pt contact (ptr. prietenul meu) . Asta in cazul in care raspunsul la pct 1 si 3  e DA.

 

Multumesc

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul G

Da, este încă disponibil
Greutatea coletului cred ar fi undeva pe la 30-35 kg, pentru alte informații îmi poți scrie liniștit în privat

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.