Sztancs Feri Gyongyver

Bun găsit tuturor!

7 postări în acest subiect de discuţie despre Bun găsit tuturor!

Bun găsit tuturor!

Sztancs Feri Gyongyver

Mă numesc Sztancs Feri. Suntem proaspăt rulotiști. Avem un Adria 360 1998. Călătorim cu partenera mea, Gyongyver și doi cățeluși. 

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare

Fejer Antal

Salutare @Sztancs Feri Gyongyver sí bun venit intregului echipaj in cea mai mare comunitate a rulotistilor din RO :default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Raul G

Salutare și bine ați venit printre noi

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Conţinut similar

    • Cornel Costea
      de Cornel Costea
      Buna ziua. Sunt proaspat posesor al unei rulote Fendt 150 Saphire/ 2003,   pe care o "agat" de un Duster 1, 5 dci. Am facut o prima iesire si pot sa spun ca sunt foarte incantat. 
    • Willi Basasteanu
      de Willi Basasteanu
      Bună, sunt din Constanța, am cumpărat de curând un Hobby 440.Ma bucur ca ma pot consulta cu ceilalți membri
    • Alina Erceanu
      de Alina Erceanu
      Buna seara , va multumesc ca m-ati primit in forum. Ma numesc Alina Erceanu sunt Romanca din Drobeta-Turnu Severin dar locuiesc in Bulgaria din 1999.Eu cu partenerul meu si cele doua fetite ale mele avem o rulora exceptionala  Home Car cu care mai tot timpul anului ne plimbam la munte sau pe litoral . Am gasit forumul acesta facandu-ne  niste planuri sa vizitam Romania cu rulota . Sper ca si eu si voi ne vom putea fii utili cu informatii si sfaturi. Va multumesc pentru integrare si scuzati scrisul meu in limba Romana, sunt constienta ca am cam uitat sa scriu si sa vorbesc ! 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.