Robert Bindar

Hai noroc

11 postări în acest subiect de discuţie despre Hai noroc

Hai noroc

Robert Bindar

Salutări! Sunt membru nou, am dat de comunitate din nevoia de a afla informații despre rulote, branduri, principii de funcționare, ce inseamna sa detii o rulota, etc. Momentan nu sunt posesor de rulota, imi doresc mult sa cumpar una lunile ce urmeaza, am montat carligul pe masina si incep sa dau drumul la cautari. Multumesc pentru informatiile oferite aici si felicitari pentru aceasta comunitate fiecaruia dintre voi! ♥️

Distribuie această postare


Link către postare

Raul G

Salutare și bine ai venit printre noi, pe ce mașina ai montat cârligul?

Distribuie această postare


Link către postare
Robert Bindar
4 minute în urmă, Raul G a scris:

Salutare și bine ai venit printre noi, pe ce mașina ai montat cârligul?

Un volvo xc60 de 215, pare potrivita pentru tractat insa din păcate are cutie automata si modelul de pe ea este cam sensibil la tractat, asadar o rulota mai micuța si ușurică pentru mine.

Edit: bine v-am gasit! :-)

Modificat de Robert Bindar

Distribuie această postare


Link către postare
Raul G

Mașină foarte bună superbă ( avut V70), nu înțeleg de ce spui ca e sensibilă? Cutia automatica e cea mai buna la tractat, cunosc cine tracteaza cu V60 plug-in hybrid, V70, Xc 60-90 toate automatice și fără probleme
Eu plec miercuri cu "noua" mașina și e manuală, am tractat doar cu automatic și ma ia panica sincer.

Distribuie această postare


Link către postare
Robert Bindar
20 minute în urmă, Raul G a scris:

Mașină foarte bună superbă ( avut V70), nu înțeleg de ce spui ca e sensibilă? Cutia automatica e cea mai buna la tractat, cunosc cine tracteaza cu V60 plug-in hybrid, V70, Xc 60-90 toate automatice și fără probleme
Eu plec miercuri cu "noua" mașina și e manuală, am tractat doar cu automatic și ma ia panica sincer.

Multumesc. A fost o masina plina de problemuțe si nevoie de atenție, mare parte totusi date de faptul ca proprietarul anterior nu i-a facut mententanta de bun simt, insa acum e pe drumul cel bun, suntem mulțumiți de ea. Mai ales de faptul ca banchetele spate se rabateaza perfect plat si cu o saltea gonflabila pentru 2 persoane dormi excelent ♥️ Încăpătoare si chiar distractiva uneori la pedală pentru greutatea ei.

Nu neg ca duce fara probleme sa tracteze, insa asta a fost recomandarea unor mecanici cu experiență în marca asta.

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Bun venit alături de noi @Robert Bindar și mult succes! :OK:

:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Adiciordas

:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

Salutare @Robert Bindar si bun venit alaturi de noi:default_bun_venit:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.