Romeo Laurentiu

Excursie in Bucovina

4 postări în acest subiect de discuţie despre Excursie in Bucovina

Excursie in Bucovina

Romeo Laurentiu

Buna ziua ! Este cineva dispus da mergem in Bucovina cu rulota intervalul 02.06-08.06.2020 ?

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Anghelescu Anton

:salutare!:Buna seara .Nu cred ca as avea curajul sa ma aventurez int-o zona puternic , Am studiat harta cu numarul de inbolnaviri si am gasit jud.Braila[20] Tulcea[22] Buzau,  Arges si Dambovita .Pt. inceput voi incepe cu acestea.Eu am acea mini autorulota, pot parca oriunde sant in siguranta .Mai in vara , Plaiul Foii , Fagares.Apuseni in nici un caz Bucovina.Ma.voi opri unde sant.maxim 2-3 rulote.Cu parere de rau asta va fi situatia.5ecbdc7ba7ed1_imaginilemele027.thumb.jpg.87b026dc24f40031bc5f74b1b112b217.jpg

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cosmin B

Vedeti-va de treaba, infectarile in Bucovina nu au aparut pe strada sau in magazine ci in spitale si centre de sanatate.

Cu atat mai mult nu in spatiile libere unde se presupune ca mergeti cu rulotele.

  • Like 2
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Anghelescu Anton

:salutare!:Buna ziua, De treaba ne vedem oricum.Noi nu vom vizita spitale sau camine de batrani, Vom mege pe strada, magazine unde ne vom intalni cu oameni[ unii dintre ei veniti de curand , fara nici un control, vezi ce ete in vama] vim vizita cetati , manastiri ctc.In aceeas situatie este si Marmuresul Stam cu ochi pe evolutia situatiei.Nu am stat atata in casa, ca sa stric tot acum.:autorulota:

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.