Bogdanmihai

Transformare duba Renault Master in autorulota

3 postări în acest subiect de discuţie despre Transformare duba Renault Master in autorulota

Transformare duba Renault Master in autorulota

Bogdanmihai

Salut

M-am inscris aici pe forum gandindu-ma ca voi, avand mai multa experienta in domeniu, veti stii ce sa-mi recomandati.

 

Detin duba din imagine pe care nu o mai utilizez de 2 ani si pe care as dori sa o transform in autorulota. Dar problema este ca nu vreau sa o fac eu sa arate a chici. De asemenea as vrea sa aiba toate cele necesare precum o autorulota cumparata din fabrica astfel. Imi doresc un pat mare, un dus normal, o toaleta normala, o bucatarie, o canapea, tv si toate celalalte de care are nevoie. De asemenea doresc sa se poata intra pe locurile din fata direct din spate, nu iesind pe afara.

 

Duba mea are 148cp, 150.000 km, cutie automata.

 

Exista in Romania firme care sa se ocupe de astfel de lucrari, inclusiv de omologarea lor? Daca da, ma puteti ajuta cu ceva link-uri? Multumesc

duba.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Ionut C.

In Bucuresti: corda-campers.ro sau fb: corda campers
Avem in lucru o autorulota cumva asemaantoare, iti poti face o idee despre materiale, finisaje, instalatii.
Ne ocupam de reparatii, accesorizari, amenajari si omologari autorulote.
Te invit la o discutie cu un telefon in prealabil (0722120120 - Ionut sau 0722577775 Darius)

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.