Catalin Visan

Una mică și cochetă

10 postări în acest subiect de discuţie despre Una mică și cochetă

Una mică și cochetă

Catalin Visan

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

  • Like 10

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Dragos M

Foarte tare acel "semineu"..., din cate vad chiar ard lemnele in el... :default_big_grin:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Doru Negru

Super , foarte buna ideea cu organizarea , utila doar in campinguri de cateva stele , DAR am un fix de baie cu dus , macar nivel de trei margarete .

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Anghelescu Anton

:salutare!:Buna ziua. Foarte frumoase poze. va rog timiteti-m si mie cateva schite cu cote de gabarit .Cu multumiri.:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adam Adrian

Salut! Interesanta încălzirea cu lemne la camper. Nu știu câte mai au așa ceva în România. Arata foarte bine!

Lambriul e e din lemn vopsit sau plastic?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Hristos a inviat!

Sunt multe modele in UK, conversii, cu sobita cu lemne. E frumos , e idilic, dar trebuie sa fie atenti la izolatii. 

In  lipsa baii, este destul spatiu pentru alte amenajari. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Adam Adrian

Nu cred că trebuia să deschizi un topic aici  cu niste poze de pe net! Puteai să pui la discuții. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M
12 minute în urmă, Adam Adrian a scris:

Nu cred că trebuia să deschizi un topic aici  cu niste poze de pe net! Puteai să pui la discuții. 


Am mutat topicul la categoria potrivita, aici este ok aceasta prezentare chiar luata de pe net ca este ceva nou... 

Ideal este sa punem poze proprii dar fiind vorba de noutati in domeniu e greu sa avem poze proprii...

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Radu Ghita

Sobita cu lemne arata foarte frumos,   dar e complet nefolositoare!

O sa miroasa interiorul ca la tigani!

Tot soba Truma ramane baza. Sau un incalzitor pe motorina.

 

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Conţinut similar

    • Draghicescu D
      de Draghicescu D
      Buna, prieteni,
      Din pacate, a venit timpul sa ma despart de mult-indragitul camper,  
      Detaliile de la conversie au fost prezentate aici : 
      Acesta poate fi vizionat in Bucuresti, sectorul 1 (adresa va fi transmisa la cerere).
      Se vinde cu toate accesoriile prezentate in videoclip, practic nu necesita nici o investitie pentru a merge cu el in vacanta.
       
      Prezentarea completa o gasiti la :
       
      https://www.youtube.com/watch?v=Y1SdExPBkKA&t=1s 
       
       
    • Costin Dumitru
      de Costin Dumitru
      Buna ziua... Ofer spre vanzare set 2 geamuri glisante noi marca Dometic, dimensiuni 700/400 mm. Dispun de rulouri anti insecte si anti termic. Se monteaza fara mastic, prin strangere cu suruburi. Pretul pt amandoua este 4200 lei si se predau personal in zona Plaza Romania mall. Relatii la 0722 168 168. Nu pot pune poze.
    • Costin Dumitru
      de Costin Dumitru
      Buna ziua... ofer spre vanzare un Citroen Jumper L4H3 cu motor de 2000cc euro 6, fabricat in 2018, pe care l-am cumparat dupa lungi cautari la 35000 km, iar la ora actuala avand 80500 km. Am inceput conversia, prin montarea a 4 geamuri, veranda dometic, scara manuala, scaune rotative, 2 paturi longitudinale, rabatabile, acumulator 195 A, 2 trape dometic, rezervor apa gri, etc... din pacate nu am reusit sa o termin. Daca e cineva interesat sa continue si dispune de 25 mii euro, poate sa o vada in drumul taberei, zona Plaza Romania. Relatii la 0722 168 168. Nu reusesc sa pun poze
       
    • Fejer Antal
      de Fejer Antal
       Salutare comunitate. Acum câtva ani nu m-am gândit că o să scriu in această secțiune al forumului. Da câteva zile rulota noastră mult iubită a ajuns la o altă familie. A venit vremea ca să încercăm și noi vacanțele cu autorulotă.
        Aici am nevoie de ajutorul vostru! Vrem să cumpărăm o autorulotă de preferat fără alcov, că an fabricație să fie după 1997, minim de patru persoane in mers trecut și în talon și bugetul de care dispunem este de 17000 euro. Vă rog dacă știți undeva o autorulotă de vânzare in stare bună care s-ar încadra în bugetul nostru să-mi scrieți! Ar fi de ajutor și site-urile unde se vând! Visul meu este un Hymer asemănătoar cum are și colegul @Ovidiu-Betty
       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.