Buna tuturor! Am fost si eu in august 2017 la Laguna albastra si vreau sa va spun ca noi ne-am simtit ok pana ce baietelul meu cel mic a facut o raceala destul de urata (dar nu din cauza campingului). Un mare plus are aceasta locatie si anume ca este cea mai apropiata, din ce am putut eu constata, de Dunare. Mancarea de la restaurant este iarasi excelenta, la cate feluri de peste am mancat copii au zis ca ar trebui sa cerem si prajitura cu peste ca probabil ar face din asta, .  Umbra e un pic cam rara dar salciile alea cresc destul de repede. Proprietarii sunt iarasi niste oameni de nota 11! Am avut ceva probleme cu masina si au sarit imediat sa ma ajute lasand la o parte orice alta activitate, au venit cu masina lor sa ma duca la Dunavat sa caut mecanic etc... fara ca eu sa indraznesc sa cer acest lucru. Desi anul trecut am fost prima data acolo, de fapt anul trecut a fost prima data cand am fost cu rulota oriunde,   am sa merg si anul acesta tot acolo (Acuma n-o sa zic ca nu are nicio legatura si  pestele prins in zona...) Un singur minus dar si asta relativ il reprezinta dusurile care sunt cele de la piscina, sunt cu apa rece si nu iti ofera niciun fel de intimitate ... dar eu zic ca se poate trece peste asta avand in vedere alternativele care sunt in zona.
    • Like
    • Upvote
    2