Viorel C.

Discutii online

28.865 postări în acest subiect de discuţie despre Discutii online

Discutii online

Marius Dan

Zi placuta si drumuri bune! :rulotisti::salutari:

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Marginean Mircea

Am si eu o intrebare. Stie cineva un service pentru autorulote in Cluj? Pregatire pentru ITP. Si ITP. Multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Ionel Uruc

:salutari: o după-amiază plăcută ! :salutare!:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata:coffee: O zi de miercuri frumoasa va doresc:salutare!:

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:neatza!: prieteni :rulotisti: și salutări din Letca Nouă! :salutare!:

:coffee:

  • Like 6

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata:coffee: La noi de ieri ploua continu. Deocamdata fiecare strop este vine venit. O zi de joi usoara va doresc.:salutare!:

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Anghelescu Anton

:salutare!:Hristos a inviat.Astazi este mare sarbatoare Sf. Constanti si Elena.Cu aceasta ocazie doresc tuturor colegelor si colegilor rulotist, icare poarta acet nume,  multa sanatate si fericire, 5ec612acbb173_21_05.2020010.thumb.jpg.dcdfdd7a22354a423d5b6a77004520ce.jpg alaturi de cei dragi.

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:neatza!: și La Mulți Ani celor ce poartă numele Sf. Împărați Constantin și Elena ! :OK:

Plouă și la Letca Nouă de azi-noapte și am văzut că o ține până diseara. 

O zi minunată tuturor! :salutare!:

:coffee:

  • Like 3
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Berintan Grigore

Buna ziua tuturor! Aveti mare grija la Rulote în această perioadă. Eu am avut ghinionul sa imi fie sparta rulota în noaptea de 19/20 mai în curtea casei, iar din informatiile politiei în această perioadă (de cand e Starea de alerta) au cresut foarte mult genul asta de infractiuni. 

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad

Salutare :cu-rulota:

 

@Berintan Grigore Imi pare rau pentru cele intamplate ....

 

în urmă cu 4 ore, Berintan Grigore a scris:

Aveti mare grija la Rulote în această perioadă. Eu am avut ghinionul sa imi fie sparta rulota în noaptea de 19/20 mai în curtea casei, iar din informatiile politiei în această perioadă (de cand e Starea de alerta) au cresut foarte mult genul asta de infractiuni. 

 

Paza buna trece primejdia rea ! :)  (parca era sloganul "faimoasei companii de asigurare Groupa***" a campaniei de prevenire a furturilor)

Alarma , un caine (nu din ala de buzunar!), un vecin cu "auzul fin" , si, ... nenorocirea (paguba) era evitata. Dar, asa cum ai spus si tu, ai avut ghinion.

Ceea ce ti-au spus "nenea de la politie" (!), e adevarat, s-au intors bombardieri acasa :default_109:. Au gasit cauza (starea de alerta, bat-o vina), dar faptasul ba...

Mai in gluma , mai in serios, (pune-ti frate) o alarma si-ai rezolvat problema. 

Bafta in gasirea faptasului !

Sper ca "nenea de la Politie" sa-l gaseasca repede, sa-ti recuperezi paguba (daca exista).

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Berintan Grigore
în urmă cu 6 ore, Mihai-Arad a scris:

Salutare :cu-rulota:

 

@Berintan Grigore Imi pare rau pentru cele intamplate ....

 

 

Paza buna trece primejdia rea ! :)  (parca era sloganul "faimoasei companii de asigurare Groupa***" a campaniei de prevenire a furturilor)

Alarma , un caine (nu din ala de buzunar!), un vecin cu "auzul fin" , si, ... nenorocirea (paguba) era evitata. Dar, asa cum ai spus si tu, ai avut ghinion.

Ceea ce ti-au spus "nenea de la politie" (!), e adevarat, s-au intors bombardieri acasa :default_109:. Au gasit cauza (starea de alerta, bat-o vina), dar faptasul ba...

Mai in gluma , mai in serios, (pune-ti frate) o alarma si-ai rezolvat problema. 

Bafta in gasirea faptasului !

Sper ca "nenea de la Politie" sa-l gaseasca repede, sa-ti recuperezi paguba (daca exista).

:) primul lucru ce l-am făcut a doua zi a fost sa pun alarma. Era în plan oricum, însă... 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata:coffee: La noi inca ploua. Va doresc tuturor o zi de vineri usoara si un inceput de weekend excelent.:salutare!::noroc:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Dragos M

Salutare colegi :rulotisti:

Din cauza vremii noi am renuntat sa iesim undeva in acest week-end..., speram urmatorul...

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:neatza!: oameni buni, drumuri bune și weekend minunat celor care ieșiți cu rulota! :OK:

La Letca Nouă se anunță vreme frumoasă până duminică după-amiază, când ar putea să vină câteva averse. :default_sun33:

:coffee:

  • Like 5
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Anghelescu Anton

5ec75eeac335e_2_05.2020009.thumb.jpg.2e975e1753b20164837630d71544937b.jpg5ec75f182b157_21_05.2020004.thumb.jpg.79e3f5b9796fcab8b4b7e9426abd3a1d.jpg:salutare!:Buna dimineata.La noi un pic de soare , rece 10 gr.Nici noi nu vom pleca decat weekendul celalant, dupa ce vor trece ploile.Am terminat de aranjat Camiluta.Va doresc sanatate si aveti grijă de voi, mai ales acum5ec75d2fc6293_21_05.2020001.thumb.jpg.000f3f55e385b6ffb33812c4b684b100.jpg5ec75f553b070_15_o5.2020011.jpg.4d41c445fa22dab20d89a380841dadf3.jpg cu acest val de venir

  • Like 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad

Buna dimineata :cu-rulota:

 

... chiar daca vremea e "asa cum e" (pentru noi rea, pentru agricultori buna), eu ies la o partida de pescuit.

Nu ma supar daca prind peste "ud". Numai sa fie, ... fara numar. :) 

Nu mie frica de .... ploaie! Voua ? :default_109: 

Iubesc natura asa cum e , indiferent de starea vremii. Cati dintre voi ati vazut marea involburata ? Ce peisaj minunat!

Va doresc un sfarsit de saptamana minunat, indiferent de starea vremii ! :salutare!:

  • Like 9
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Marian Popa

Buna dimineata ! :rulotisti:

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Sorin  Leitoiu

:neatza!::neatza!:tuturor !  Sa aveti o zi cu soare :salutare!:!

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata:coffee: Pentru astazi se anunta la noi vremea frumoasa. Din pacate prea multe treaba avem ín jurul casei si nu putem permite o iesire cu rulota:default_109: . Va doresc tuturor o zi de sambata excelenta si un weekend reusit.:salutare!:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Anghelescu Anton

:salutare!:Buna dimineata.La Cernavoda soare, 14gr.Azi noapte a plouat si la noi.Mai avem ceva probpeme  de rezolvat[Dentist] si probabil dupa 1Iunie voma pleca, nu am fixat inca un traseu .Mai studiez pe forum sa vad pe unde au fost colegii.Va doresc un week-end placut, si sa aveti drumuri bune.:autorulota::cu-rulota:5ec8c08538f1f_2_05.2020042.jpg.41864948d249609435978a9074588fc3.jpg

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

:neatza!: prieteni, vreme frumoasă și weekend minunat! :OK:

:coffee:

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Buna dimineata :coffee: O duminica binecuvantata va doresc tuturor.:salutare!::noroc:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Gabriel Schuster

Azi am avut treaba...

8D6E51CF-8C13-4DCA-985E-A7F9829D56EA.jpeg

F7914225-7E30-4930-9768-B4ACA778F106.jpeg

  • Like 7

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

 Frumoasa captura:salutare!:Unde sí cu ce ai prins?

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.