Claudiu Emilian

Bună seara

8 postări în acest subiect de discuţie despre Bună seara

Bună seara

Claudiu Emilian

Bună seara la toți membrii comunității. Tot citind avid aproape toate postările uneori pana la 2 dimineața ca nu am timp decât noaptea am realizat cât de complexa e o rulota. Și eu sunt contabil. Nu ma pricep la nimic pe parte electrica sau alte mestereli cum se pricep alți membri. Și m-am panicat. Iau o rulota și nu ii merge încălzirea ca asta e principala pt copii. Ce ma fac? Cum rezolvați diversele probleme cei care nu va pricepeți? Și fără bani multi

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare

Fejer Antal

Salutare , @Claudiu Emilian. Inainte sa cumperi rulota, ar trebui si asta important sa mergi cu cineva care se pricepe si are cunostintele necesare despre rulote, sa verifice si cu ocazia asta o sa si inveti de la omul respectiv multe lucruri importante. Daca intre timp a sa ai vreo problema cu rulota, poti sa ceri ajutor de la colegi de pe forum. Suntem o comunitate si ne ajutam unul pe altul. Daca e ceva mai grav sunt servisuri chiar si mobile care te va ajuta la remedierea problemelor.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Claudiu Emilian

@Fejer Antal mulțumesc de răspuns. Am un coleg care are rulota. Ma va ajuta la cumpărare dar ulterior.... Asta e problema. Găsisem o rulota frumușică mica la kg pe olx.... Problema ca nu are wc... O luam. E în Băicoi Ploiești. Link-ul nu îl am am dat căutare pe olx după rulota mica.... 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Fejer Antal

 Grija mare la ce cumperi. Poti sa ai probleme serioase daca nu controlati cu grija cea ce vreti sa cumparati! Daca te ajuta poti sa ma suni cand mergeti la rulota si te ajut prin telefon la ce sa fi atent.

Distribuie această postare


Link către postare
Andrei-Mihai

Toaleta sa fie ultima problema, nici a mea nu a avut și am cumpărat una noua mobila. Cum ți.au mai zis și colegii, grija mare ce cumperi, chestii de infiltrații și alte probleme care pot fi sau se pot transforma in probleme nasoale...restul se repara, după tutoriale, după sfaturi...nimeni nu e născut învățat.

Distribuie această postare


Link către postare
Claudiu Emilian

@Andrei-Mihai mulțumesc și ce părere ați avea de rulota din link? Cam e printre puținele care pot fi tractare cu Clio meu

Distribuie această postare


Link către postare
Ursu Florin

Bun venit in comunitate @Claudiu Emilian :default_bun_venit:

Haideti sa pastram topicul acesta pentru prezentare, pentru alte detalii citeste in forum, daca nu gasesti raspunsuri deschide topicuri noi in sectiunile dedicate.

Cu siguranta o sa te ajute cineva. :salutare!:

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Daniel P

Bun venit in această comunitate @Claudiu Emilian și succes! :OK:

:default_bun_venit:

Distribuie această postare


Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.