Bogdan Lungu

La ski cu autorulota

8 postări în acest subiect de discuţie despre La ski cu autorulota

La ski cu autorulota

Bogdan Lungu

salutare.
vrem sa mergem in iarna asta la ski in austria sau slovenia cu autorulota inchiriata. vrem sa plecam din timisoara si sa mergem fie in austria fie in slovenia. as vrea un camping care sa aiba si ceva facilitati - piscina acoperita in principal. de asemenea, pentru ca vom merge in perioada revelionului ar fi ideal sa fim langa un oras mai maricel sa ne putem duce in noaptea dintre ani in piata centrala.
ideal ar fi sa fie partii preponderent pentru copii. principalul beneficiar al acestei excursii va fi fiul meu de 14 ani.
as prefera sa nu stau o saptamana in acelasi loc. sa stau 2 -3 nopti undeva si apoi sa ne mutam in alta zona cu partii de ski....
va rog sa-mi recomandati unde as putea merge.

 

m-ar interesa si alte variante mai aproape de casa. eventual bulgaria cu plecare din bucuresti.

multumesc.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Dragos M

Offtopic

Esti cumva cel de pe Facebook cu Niesmann ? Daca tu esti te rog prezinta-ne autorulota in sectiunea dedicata

prezentarilor ca mai rar proprietari de asa ceva in Ro :default_big_grin:

 Multumim ! :salutare!:

(Daca te-am confundat spune-mi si voi sterge acest post)

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Bogdan Lungu

salut. nu sunt. nu am autorulota proprie. eu inchiriez.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul N.

Salut,

 

Nu stiu daca te`ai hotarat deja, dar chiar ma gandeam si eu zilele acestea sa merg la ski cu rulota.

 

Eu am cautat la Kaprun, Zell am See. Am fost acolo de cateva ori la ski, fara rulota si este destul de ok.

 

Despre campinguri, am gasit 2, Sportcamp si Seecamp langa Zell am See. Din cate am vazut, poti sa te conectezi la gaz, si costa 5 E/m3. Mi se pare foarte interesant sa nu tot stam stresati ca se termina butelia :)).

 

Ai citit ceva despre asta ? :D Te`ai hotarat unde ai sa mergi ? :D 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Raul G

Noi în luna martie sper sa reușim sa mergem la ski la camping Jungrau in Elveția

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Eugen David
La 22.09.2019 la 13:16, Bogdan Lungu a scris:

salutare.
vrem sa mergem in iarna asta la ski in austria sau slovenia cu autorulota inchiriata. vrem sa plecam din timisoara si sa mergem fie in austria fie in slovenia. as vrea un camping care sa aiba si ceva facilitati - piscina acoperita in principal. de asemenea, pentru ca vom merge in perioada revelionului ar fi ideal sa fim langa un oras mai maricel sa ne putem duce in noaptea dintre ani in piata centrala.
ideal ar fi sa fie partii preponderent pentru copii. principalul beneficiar al acestei excursii va fi fiul meu de 14 ani.
as prefera sa nu stau o saptamana in acelasi loc. sa stau 2 -3 nopti undeva si apoi sa ne mutam in alta zona cu partii de ski....
va rog sa-mi recomandati unde as putea merge.

 

m-ar interesa si alte variante mai aproape de casa. eventual bulgaria cu plecare din bucuresti.

multumesc.

Scuze pentru intervenție dar mă nemulțumește ceea ce vad!

Vad totul scris cu literă  mică (tară, orase...)! Nu pot să cred așa ceva! Să fie lipsă de respect față de limba română ori lipsă de respect față de noi, de noi colegii de rulotism?

"Ori o fi defectă tastatura colegului"?

Ma-ntreb de ce oare vreunul din moderatori n-au vazut, n-au sesizat si nu au nimic de spus în acest sens!? Chiar @Dragos M"patronul" acestui forum a avut "o intervenție" in acest topic dar n-a avut nimic de spus? Înainte pe vremea "fostului patron" @Viorel C. nu se accepta așa ceva, nu ramanea "netaxat"! Probabil lucruri noi la vremuri noi?:nedecis:

Numai de bine!

 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.