• Conţinut similar

    • Alexandru A
      de Alexandru A
       
       
      Vizita scurta pentru service antena satelit si update software receiver + tv
       

       

       

       

    • Laur Lucaci
      de Laur Lucaci
      Salutare , rulotisti !
       
      Sunt nou pe aici si vreau sa intru in curand in posesia unei rulote. Am un buget poate putin cam mic dar sper sa gasesc ceva ce sa acopere majoritatea dorintelor. 
      Bugetul se invarte in jurul sumei de 3000-3500 de euro , iar necesarele din dotarile rulotei as vrea sa fie cele 2 spatii de dormit , carligul antibalans si cortul. 
       
      Din cate am cautat in tara , foarte multe rulote le-am gasit in zona Aradului. De aici de pe forum am inteles ca multe rulote de acolo sunt aduse din Anglia de catre romi si nu stiu daca ar merita sa ma complic. A doua varianta ar fi achizitionarea rulotei din Germania. Sunt dispus sa bat drumul asta , dar as vrea sa ma indrumati spre ceva parcuri , daca stiti , sau sa imi spuneti cum e mai bine sa procedez (sa o rezerv de acasa sau sa merg sa iau la pas pacurile).
       
      Sper ca am dat toate detaliile de care aveti nevoie pentru a ma putea indruma cu orice sfat sau idee.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.