Maier Sergiu

Ajutor info achizitie caravelair

4 postări în acest subiect de discuţie despre Ajutor info achizitie caravelair

Ajutor info achizitie caravelair

Maier Sergiu

Buna. Vreau sa achizitionez o rulota caravelair bamba 375 din 94, de la o prietena, la pretul de 1700 euro. 

Nu cunosc nimic despre rulote, ce sfaturi imi puteti da. Doresc sa locuiesc in ea, , full time, vara si primavara. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Eugen David

Scuze colegu' daca-o sa fiu "o leaca" mai acid!

Ne-am cam obișnuit unii dintre noi sa fim foarte comozi sa ne pice totul de-a gata, nici macar sa căutăm informatia deșii HarDomnului este destulă,   mai simplu sa tinem mana-întinsă sa vina înscrisuri de la altii!

App Caravelairul nu este o marca ff de rulote, însă eu unul o am de cativa ani cca 6 si-mi fac treaba ok!

Tu nu-ți lua, iati un Hobbi, stiu eu poate un Fendt dar care sa treaca bine de 5000 de euro măcar, poate daca-i mai scump nu mai ceri păreri! Dar lăsând gluma deoparte, si cu aleaa tot treaba aia o faci, am mers cu Troby, Dacii, Golfuri, Audi...dar am mers cu toate, asa si cu rulotele, te tin buzunarele bagi mama mai adânc, esti "mai usor" bagi mai putin dat oricum bagi daca te mănâncă!

Si de la o prietena, si din 94 și doar cu 1700, dar ce oare mai vrei? Prietena stie ca n-ai incredere in ea si încerci să verifici "indeascuns rulota ei"? 

Oare ti-o mai da daca află?

Eu nu ți-aș mai vinde-o având aceleiași calitate, "prieten"! Sa te-ndoiesti de spusele/afirmațiile unui prieten daca zici ca ti-e prieten nu-i un lucru de nebăgat în seamă! Asta e!

App, cred ca sti destul de multe despre rulote dar parcă ti-ar mai trebuii un avânt sa te hotărăști in a platii cei 1700 de euro!

Iao omule, de banii ăștia ce vrei, până la urmă asta-ți doresti, o rulota micuță si ușoară! Acum bănuiesc că "ti-ai băgat un pic nasul" prin rulota, pe sub banchete, pe dedesubt...sa vezi cei pe-acolo? Ba chiar cred că  ai/ati verificat integritatea si functionalitatea echipamentelor?

Oricum dacă-ți place, si-ti place ca de aceea-ai scris, marcă banu si scoate-o la iarba , munte, mare unde vrei tu, acuși trece vara si mai ai de asteptat!

Baftă!

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Este prea frumos sa fie adevărat o rulota buna trebuie sa maxim an 2000 și să fie peste 4000 euro. Nu ai prieteni când vrei sa scapi de o chestie nasoala și tu ai face la fel poate nu tu dar majoritatea da  Sa auzim de bine. Daca vrei o discuție sa te lămurești despre rulote Suna la 0721930633

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Maier Sergiu
în urmă cu 11 ore, Draghiciu Dumitru a scris:

Este prea frumos sa fie adevărat o rulota buna trebuie sa maxim an 2000 și să fie peste 4000 euro. Nu ai prieteni când vrei sa scapi de o chestie nasoala și tu ai face la fel poate nu tu dar majoritatea da  Sa auzim de bine. Daca vrei o discuție sa te lămurești despre rulote Suna la 0721930633

 

 

Multumesc domnule Draghiciu. Va contactez pe whats app. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.