Tomescu Stefan

Pana la urma am fost atras | Clubman

3 postări în acest subiect de discuţie despre Pana la urma am fost atras | Clubman

Pana la urma am fost atras | Clubman

Tomescu Stefan

20190705_222330.thumb.jpg.e067219e3a77ca499bb3cd3ab399214b.jpgBuna seara,  

 

Păi după ce am cerut opinii despre această rulota care pare destul de scumpa pt anul ei dar cu ceva dotări și refacuta!!! La care am primit niste sfaturi bune dar si sfaturi care mau pus pe gânduri plus vreo 2 răspunsuri fara sens m-am hotarat sa cumpăr aceasta rulota putin scumpa dar cu ce vroiam mai mult, cort mare inchis si panou solar, si asumat ca o pot meșterii singur daca am probleme cu ea.  Peste aceste obtiuni care m-au încântat a urmat verificarea amănunțită a rulotei tinand cont de ce am gasit pe forum cu precizia ca e prina data cand pun piciorul intr-o rulota: podea ca si noua o sa pun poze, asta pentru ca am crezut ca se lasa sub mine ( eu credeam ca pui piciorul ca pe beton) cand am prezentat rulota, toată aparatura funcțională sa zicem ( pompa WC nu merge, nu stiu daca ea e de vina sau siguranta sau... Dar am fost informat despre asta), fara mirosuri asta dupa 12h inchisa complet dupa ce am cumparat o si cu precizarea că am fost infirmat ca a fost desfăcută pe interior si lucrat la ea plus silicon/kit pe exterior care se vede ca e bine facut. Pentru cel care a zis ca acoperișul este din 3 buc ... se înșală, dc pare garantez ca e 1 piesa toată.  Ce sa zic imi place si cred ca asta conteaza cel mai mult. Daca o sa mai bag bani in ia sau daca mai gasesc probleme imi asum ca deja am platit o si ma bucur de ia, chiar si ChowChow-ul meu! 👍👍👍

 

 

 

20190705_120413.jpg

20190705_120407.jpg

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

:bravo:

S-o stăpâniți cu drag, drumuri bune și vacanțe frumoase! :OK:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Fejer Antal

Sa aveți parte de ea.:OK: Drumuri bune,   multe vacanțe reușite va dorim  cu noua:cu-rulota::salutare!::noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.