• Conţinut similar

• Catalin B.
      de Catalin B.
      Buna ziua,
      Vreau sa demarez achizitia unei autorulote Adria care are ca sarcina totala 3150 kg. Daca o las pe 3500 kg imi mai raman 350 kg (bagaje + persoane), ceea ce este foarte putin. 
      Are cineva idee daca o omologhez din fabrica pe 4400kg, ce implica acest lucru? Din ce am auzit pana acum..... tahograf + 9 ore de condus / 24 ore.
      Multumesc anticipat!
    • Catalin Visan
      de Catalin Visan
      Vă salut prieteni. M-a rugat o cunoștință să-i găsesc o rulotă cu două locuri de dormit (pentru 4 persoane) intr-un buget de 4000 de euro, bine înțeles că fără infiltrații. Știu că este o misiune dificilă, dar dacă aveți spre vânzare sau cunoașteți pe cineva de încredere, v-aș fi recunoscător. Mulțumesc și vacanțe plăcute.
    • Fedorovici
      de Fedorovici
      Salutare!
      George este numele meu, sunt proaspat proprietar de o autorulota FIAT, an 2009, 6 locuri, 125.000 km.
      Anul trecut a fost prima vacanta cu o rulota (inchiriata). Vadu a fost destinatia.
      Am achizitionat rulota in urma cu cca 1 luna, inca n-am scos-o la drum lung. 
      Ma pregatesc ptr acest week-end, cap compas Vama Veche.
    • Valentin Purcarea
      de Valentin Purcarea
      In weekend-ul 10 -11.04.2021 am iesit cu autorulota intr-o zona cunoscuta de noi si destul de populara in randul rulotistilor. Desi pana de curand  accesul auto a fost restrictionat, probabil din cauza mizeriei lasate in urma, noi am putut intra acum fara probleme si nu am vazut indicatoare care sa interzica accesul. Zona se afla in localitatea Calugareni, Giurgiu . Pe Maps o gasiti  aici.
      Mai jos gasesti un scurt film al iesirii.

Aventura continua!

• Valentin Purcarea
      de Valentin Purcarea
      Dupa ce am vizitat cetatea Sighisoara detaliata aici,  mai jos gasesti si continuarea primei iesiri din 2021.

Aventura continua!
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.