Lupu Ciprian

Nautic si caravaning Expo 2019 ROMEXPO Buc.

7 postări în acest subiect de discuţie despre Nautic si caravaning Expo 2019 ROMEXPO Buc.

Nautic si caravaning Expo 2019 ROMEXPO Buc.

Lupu Ciprian

Intre 28  si 31 martie va avea loc la Romexpo in zona modulelor c4  c5, de joi pana duminica acest salon ca in fiecare an  ...

 

Eu voi participa de aceasta data doar ca vizitator...

 

In anii trecuti am participat si ca expozant. Au ca entitate juridica pt promovare de rulotism..  in Ro ... 

 

Ca idee biletul de intrare este cca 20 ron ...

 

 

http://www.salonulnauticbucuresti.ro/

 

 

link video 

 

 

 

 

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

NRLaurentiu
24 minute în urmă, Lupu Ciprian a scris:

Intre 28  si 31 martie va avea loc la Romexpo in zna  modulelor c4  c5    de joi pana dum acest  salon ca in fiecare an  ...

Eu voi participa de aceasta data doar ca vizitator...

In anii  trecuti am participat si ca expozant au  ca entitate juridica pt promovare de rulotism..  in Ro ... 

[...]

 

Salut, Ciprian!

 

Multumim pentru informare!

 

Vreau sa te intreb: ti-a fost lene sa scrii?!

Si daca-mi permiti o a doua intrebare: in acelasi stil ai facut promovarea in anii trecuti?

  • Like 1
  • Upvote 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lupu Ciprian

N-am putut da editare dupa  30 min pt a-mi corecta cele 2 greseli de ortografie unde lipsesc  2 litere   , fapt pt. care am sa rog un moderator sa  modifice.

 

Oricum nu cred ca ne cunoastem ca sa ma luati peste  picior sau sa ne tragem  de sireturi... cam obraznica abordarea... 

 

Stilul in care eu am facut promovarea cu distribuirea de harti ( GRATUITE  5000buc  A3) ,   cu campinguri din Ro sau alte lucruri au fost evaluate de turistii prezenti ( vizitatorii mai exact ) ,   neavand legatura cu analiza dvs.  sintactica sau morfologica , sau abordarea aceasta agresiva legata de mine ...

 

Daca stiam ca asa va  fi primita  o informare,   n-o mai postam , dar de... mai sunt si care se plictisesc si in loc sa te  ajute iti sar la gat...  am tot intalnit din astia in viata ..trolleri .

 

Modificat de Lupu Ciprian

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu

Eu te-am salutat si ti-am multumit pentru informare. Sa spui ca sunt obraznic, este cel putin impertinenta din partea ta!

 

Ca sa fiu concis, in 2014 scriai in acelasi stil, cu prescurtari si litere lipsa. Asta inseamna perseverenta in a arata lipsa de respect fata de cei care-ti citesc postarile/anunturile. Dar lasa, ca merge si asa!

 

Dovada este pe Youtube, aici.

mica.thumb.jpg.27cbb08871507ea50c32f1d560b7bc66.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lupu Ciprian

Asa este, sunteti  f.  vigilent,   un adevarat vanator ”post hunter”.

Trebuie sa recunosc ca aveti dreptate.  Pe viitor  voi fi mai atent si ca sa nu va supar,   am sa folosesc cat mai putine abrevieri .

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
NRLaurentiu

Pentru a nu lasa celorlalti colegi de pe forum o impresie falsa despre mine creata de @Lupu Ciprian , exista niste fisiere folosite de browser, numite "cookies", si asa se face ca dupa ce am vizionat clipul de pe Youtube pus de @Lupu Ciprian , urmatorul clip sugerat de Youtube a fost cel cu inchirierea autorulotei VW Crafter. Nu Krafter! ;)

Nu sunt genul de om care sa caute potcoave de cai morti, din plictiseala! :)

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Lupu Ciprian

Pt. cei interesati,   mai jos este un interviu difuzat de  Antena1 cu dl. Tudose I. care este si el rulotist, mai exact are un camper de la un dealer de la Otopeni ...

Dansul este organizatorul salonului ce se desfasoara anual de mai bine de  10 ani .   De cativa ani ne cunoastem si m-a primit cu drag, ba char mi-a oferit ( mi-a pus spatiu la dispozitie in incinta ) ...

A fost  f. incantat de treaba cu  hartile ( campinguri din RO ) si doreste si el sa se dezvolte mai bine piata rulotistica din RO ...

Personal ce m-a dezamagit la aceste expozitii anuale  a fost  faptul ca de fiecare data  rulotism este 30-40%   majoritatea standurilor fiind profilate pe nautica...

 

Totul se va desfasura si de data aceasta in interior in acesti 5000mp. ( cele 2  module ) .

 

Am si un interviu pe  care l-am realizat personal cu dansul  pt. o revista...   pe teme  turistice si respectiv rulotistice chiar comerciale  ( RV ) ”recreational  vehicle.”

 

 

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.