• Conţinut similar

    • Dascalescu Constantin
      de Dascalescu Constantin
      Va salut. Ma numesc Constantin si sunt mare amator de experiente cu carapace in spinare.
      Acum nu am rulota si desi am avut candva, in acea perioada nu am fost decat prin zona Sibiului pe la munte, cate o zi, doua. Am insa o afinitate catre calatoria care presupune contactul apropiat cu mediul inconjurator. 
      Am urmarit ca vizitator anumite postari pe acest forum. Dupa concediul de anul acesta( Clisura Dunarii, Constanta, Bucovina , Valea Jiului) am luat o decizie indrazneata despre care vreau  sa va vorbesc in sectiunea camping-uri. 
      Asadar, cu tot respectul, va salut. Bine v-am gasit!
    • Marius Orban
      de Marius Orban
      Marius este numele meu, sunt din Arad, am mai avut o rulota la punct fix - imobila, deci nu sunt chiar novice in ale rulotismului.Iubesc muntele, marea mai putin.  Urmeaza sa achizitionez o rulota mica - medie, pentru 3 persoane, pe care s-o pot tracta cu Dusterul 4×4 TDI. Gasesc acest forum foarte util, multumesc pentru primire.
       
       
      Citează
      Citează textul selectat
    • Arseni Cosmin
      de Arseni Cosmin
      Buna seara! 
      Sunt un noi membru al comunitatii voastre, iar ideea de a construi un camper s-a nascut acum mai bine de un an, timp in care m-am documentat cat am putut. Intre timp am reusit sa achizitionez si baza pentru proiect, un Fiat Ducato 250, iar acum fac necesarul si usor, usor mi le comand pentru a ma apuca de treaba.
      Am gasit deja multe idei folositoare pe acest forum si sa stiti ca nu voi ezita sa cer sfatul celor care stiu mai multe decat mine. 
      Va multumesc pentru timpul vostru si toate cele bune!
    • Ungureanu Kristina
      de Ungureanu Kristina
      Salutare, sunt Razvan ! Dețin o rulota Abi CT 450 achiziționata de curând. Toate cele bune ! 
    • Todoran Radu
      de Todoran Radu
      Salutari tuturor !
      Sunt si eu un nou posesor de rulota, veche ea, dar noua pentru noi. 
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.