Florin C.

Cumpar autorulota

9 postări în acest subiect de discuţie despre Cumpar autorulota

Cumpar autorulota

Florin C.

Cumpar autorulota inmatriculata RO an de fabricatie 1990-1998 sa fie fara infiltratii si sa suporte deplasari de 1000 km fara probleme tehnice majore.

Modificat de Daniel P

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Fejer Antal

Bafta la cautare:noroc:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.
33 minute în urmă, Fejer Antal a scris:

Bafta la cautare:noroc:

O sa caut cu rabdare, ca si cand am cumparat rulota. A durat aproximativ 8 luni, dar am luat-o in stare foarte buna pentru vechimea ei si la un pret mai mult decat decent. Bineinteles ca si la vanzare nu am stat 2 saptamani cu ea, dar nici nu am cerut un pret mai mare,   profitand de faptul ca era intr-o stare foarte buna de functionare si chiar i-am mai adus unele imbunatatiri.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Mai aduc o adaugire anuntului. Autorulota sa fie inmatriculata sau cu cartea de identitate facuta si certificat de autenticitate valabil, in vederea inmatricularii. 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Rog un moderator sa transfere topicul la sectiunea Cumparari autorulote. Nu am fost atent cand am ales sectiunea. Multumesc.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P
acum o oră, Florin C. a scris:

Rog un moderator sa transfere topicul la sectiunea Cumparari autorulote. Nu am fost atent cand am ales sectiunea. Multumesc.

 

Rezolvat

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.
La 07.11.2018 la 22:17, Daniel P a scris:

 

Rezolvat

Anunt inca valabil, eventual accept un schimb cu un vw passat din 2007, bixenon adaptiv, navi, carlig detasabil, camera mers inapoi, senzori parcare, etc. Ofer sau accept diferente in functie de autorulota

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Pentru moment a ramas doar varianta schimbului Pe langa passat, mai am si variante cu un corsa pe benzina din 2002 si diferenta ( la autorulote mai ieftine ) sau un ford kuga diesel din noiembrie 2008. Toate sant inmatriculate, masinile familiei, nu ma ocup cu vanzari  de masini.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Florin C.

Anunt inca valabil. Din pacate momentan numai pentru schimburi cu eventuale diferente din partea mea, in functie de autorulota si masina data la schimb.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.