• Conţinut similar

• Vlad Carciumaru
      de Vlad Carciumaru
      Deoarece am o rulota care nu prea are căutare, vând următoarele accesorii separat:
      1. Cortul care este compus din:
      Cort complet Hypercamp Picasso mărimea 5, 755-780cm, Veranda Lago Trend mărimea 5 care se poate monta și direct pe rulota sau in prelungirea cortului. Camera cu montare laterala (stânga sau drepta) pe cort. Sunt incluse următoarele:
      - schelete metalice pentru cort, veranda și camera laterala,
      - țăruși și scărițe de cauciuc,
      - interior de pânza pentru a folosi camera laterala pe post de dormitor,
      - benzi de furtuna cu prindere tip trident atât la cort cat și la veranda,
      - perdeluțe pentru cort,
      - fusta laterala pentru montare in partea de jos a rulotei, inclusiv pentru acoperirea rotii.

Toate componentele sunt in stare foarte buna, nu exista rupturi, reparații sau fermoare defecte.
      Pret: 450€

2. Mover Reich, se actioneaza cu o parghie, nu cu cheia de roti. (o sa revin cu imagini)
      Pret 300€

Telefon 0771045128

• Dan Varga
      de Dan Varga
          Nu vreau sa va stresez cu demonii care imi dau tarcoale dar am ajuns la o anumita maturitate cerebrala si intradevar acest gand nu imi da pace.
          Vreau sa tineti cont de experienta voastra de proprietari de rulote, sau autorulote si sa ma ajutati cu argumente pro sau contra.
      Sunt sofer de meserie si puteti sa-mi legati nu una si trei rulote ca le parchez unde trebuie.
      Incerc sa va expun uu pic situatia mea: in timpul liber, impreuna cu fiul meu practicam un off road mai soft, am facut parte si din staf-ul de organizare a mai multor competitii de genul acesta la noi in CENTRU, ( cum imi place sa spun ).Ei, in multele adunari de off, eram cu cortul, care cred ca mi-a ramas mic.

Mi-ar place si rulota dar va trebui sa o adaptez ptr. terenul din zona , sa am unde sa stau si sa stauu si .....deja visez , dar si o autorulota gen VW Syncro , sau mai mare dar 4x4.
      Necazul il am din partea consoartei, ea este adepta hotelului, dar ideea este ca vreau sa o pun in fata faptului implinit , am luat agregatul , bagajele sus si ura , in concediu.
      Dar cred ca in prima faza am sa inchiriez pe rand, una dintre............ optiunile mele, sa vedem ce efect au asupra noastra.
      Oricum incerc sa fiu receptiv la orice sugestie , sfat si sper sa nu treaca mult sa ne gasim intr-un camping la un pahar de vorba.
      Multumesc si cred ca am deschis unde trebuie acest topic!

foto
    • Lucian Pop
      de Lucian Pop
      Salutare prieteni,

Vreau sa merg curand cu rulota la lacul Petrimanu sau Galbenu. Plec din Valcea si as vrea sa stiu cum este drumul pana sus. 
      Am vazut ca ar fi 3 posibilitati:
      1. de la ciungetu
      2. de la peștera Polovragi
      3. pe drumul strategic Transalpina

Care ar fi cea mai buna solutie ptr mine? O sa plec cu o honda cr-v 2.2 si rulota de 850Mma. 

Se poate campa usor acolo?
    • Doru Movileanu
      de Doru Movileanu
      Cumpar mover SH pt. o rulota Bailey Ranger din 1999 MMA 1077KG. Tel 0744.201060. Multumesc.
    • Viorel C.
      de Viorel C.
      Vand  butelie originala rulota cu capacitati de 11 l si 22 l.

Mai multe anunturi cu accesorii pentru rulote pe Piese-Accesorii-Rulota

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.