Alin Mihaila

Camping Bled - Slovenia

7 postări în acest subiect de discuţie despre Camping Bled - Slovenia

Camping Bled - Slovenia

Alin Mihaila

In camping Bled am stat 3 zile desi as mai fi stat cel putin... de fapt m-as fi mutat de tot :default_big_grin:. E Raiul pe Pamant! Lacul este de o frumusete iesita din comun, curatenie, oameni veseli, aer curat, mi-a placut extrem de mult, si cam asa e toata Slovenia din cate am vazut si am inteles. Campingul este pe malul lacului, diametral opus fata de statiunea propiu-zisa, deci liniste cat cuprinde. Conditiile din camping sunt direct proportionale cu pretul, am platit in jur de 45 euro/zi. In camping puteti gasi si un restaurant, un market (cu preturi rezonabile), un spatiu de joaca/agrement pentru copii, cateva terenuri de sport, dar cel mai impresionant lucru este cadrul natural in care este pozitionat campingul... Cu siguranta vom reveni!

DSC06878.JPG

DSC06937.JPG

DSC07051.JPG

DSC07079.JPG

DSC06868.JPG

  • Like 5
  • Upvote 5

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Mulțumim și felicitări @Alin Mihaila ! :bravo:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Catalin Visan

Foarte frumos. Multumim ca ne-ai povestit si noua.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alex E
La 7/27/2018 la 8:28, Alin Mihaila a scris:

n... de fapt m-as fi mutat de tot :default_big_grin:. E Raiul pe Pamant! Lacul este de o frumusete iesita din comun, curatenie, oameni veseli, aer curat, mi-a placut extrem de mult, si cam asa e toata Slovenia din cate am vazut si am inteles. Campingul este pe malul lacului, diametral opus fata de statiunea propiu-zisa, deci liniste cat cuprinde. Conditiile din camping sunt direct proportionale cu pretul, am platit in jur de 45 euro/zi. In camping puteti gasi si un restaurant, un market (cu preturi rezonabile), un spatiu

 

Mersi mult Alin de impresii. Vreau  sa fac si eu o tura prin Slovenia si Croatia.  Ai stat in weekend, ti s-a parut aglomerat? Din poze nu pare a fi chiar aglomerat.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Mihaila
în urmă cu 5 ore, Alex E a scris:

 

Mersi mult Alin de impresii. Vreau  sa fac si eu o tura prin Slovenia si Croatia.  Ai stat in weekend, ti s-a parut aglomerat? Din poze nu pare a fi chiar aglomerat.

N-ai pentru ce! Așa cum am mai spus, daca vrem sa dezvoltăm comunitatea ar trebui ca toti rulotistii sa prezinte camping-urile vizitate. N-am fost in weekend, însă nu cred că are vreo relevanta, decât noi facem turism de weekend. Cu aglomerația e un fenomen bizar, chiar daca e multa lume nu ai senzația de aglomerație sufocantă, deranjanta. Poate din cauza civilizației, aerului, energiilor?! Habar n-am, dar te simți extrem de bine la Bled!

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Nelu Mihai

Foarte frumos campingul, daca mergeti in sezon aveti nevoie de rezervare.

Noi am stat La Camping Sobec, foarte frumos, cu lac si rau in interior

Campingul este imens, in prima zi ne-am ratacit, ne-am plimbat 1 jumatate de ora sa gasim autorulota.

 

IMG_6167.JPG

IMG_6169.JPG

IMG_6170.JPG

IMG_6171.JPG

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Alin Mihaila
La 20.04.2019 la 12:57, Nelu Mihai a scris:

Foarte frumos campingul, daca mergeti in sezon aveti nevoie de rezervare.

Noi am stat La Camping Sobec, foarte frumos, cu lac si rau in interior

Campingul este imens, in prima zi ne-am ratacit, ne-am plimbat 1 jumatate de ora sa gasim autorulota.

 

IMG_6167.JPG

IMG_6169.JPG

IMG_6170.JPG

IMG_6171.JPG

Rog un moderator sa deschida un topic separat pentru acest camping. Multumesc!

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să detii un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Creaza un cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Ai deja un cont de membru? Conecteaza-te aici.

Autentificare în cont

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.