• Conţinut similar

• Alexandru Remus
      de Alexandru Remus
      Buna ziua,  
      Am nevoie de cineva care stie sa faca diverse reparatii pentru o rulota (gen frigider si truma) sau sa le schimbe in Galati sau in apropiere.
    • Mitel Corici
      de Mitel Corici
      Am promis ca o sa revin cu rulota mea englezeasca Garland fabricata in ‘99 pe care am cumparat-o in Iulie 2018 .
      Dupa o analiza sumara la cumparare, am decis sa o cumpar, fiind dispus sa imi bag mainile in ea, sa o fac asa cum imi place.
      Surpriza a fost mai mare decat ma asteptam, asa ca de la cateva urme de infiltratii pe coltul din stg fata, am reusit sa o fac bucati.

• Daniel P
      de Daniel P
      Salutare tuturor! 
      Am reușit "performanța" incredibilă să ard generatorul achiziționat acum câteva luni de la Lidl, cu toată protectia lui la suprasarcină... Motorul funcționează normal, dar nu mai produce 220V.
      Asta a fost vestea proastă...vestea și mai proastă e că am ratacit bonul și nu-l mai pot returna ca să-mi recuperez banii 
      Intrebarea mea este, dacă știe cineva vreun service sau vreau electronist care să repare așa ceva. Am mai intrebat pe ici, pe colo și nu se bagă nimeni la partea electrică, zicând că nu au piese.
      Ar mai fi varianta să cumpar altul și cu noul bon să-l returnez pe cel defect, dar asta la oferta viitoare.
      A mai văzut cineva generatorul respectiv rămas pe stoc pe undeva ?
      Orice sfat mi-ar fi de mare ajutor. 
    • Catalin Visan
    • Florin Males
      de Florin Males
      Buna ziua,  
      A sosit primavara si am început lucrările de reparații la rulota achiziționată in noiembrie anul trecut. Deocamdată am început prin eliminarea mochetei. Podeaua se prezintă bine, am doar o zona în fata intrării și una in fața cabinei de dus care vor necesita injectarea cu rășină epoxidica. La momentul achiziționării am descoperit o scurgere la utilizarea cabinei de duș. Cadița avea o fisură. Se pare că am avut noroc, podeaua nu a fost afectată. Deocamdată atât, atasez niste poze și vă țin la curent cu noutățile. Dacă știe cineva o sursă buna pentru cadiță noua, mulțumesc. 

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.