• Conţinut similar

    • Cynthia Canela
      de Cynthia Canela
      Ne poate recomanda cineva un service unde putem monta un cârlig de remorcare pe mașină cu tot cu partea electrică - și care să ofere factură, în București?
    • Ionut C.
      de Ionut C.
      Oferim locuri de parcare pentru rulote si autorulote in Pantelimon, proximitatea Centurii Bucuresti, zona Tuborg.
      Pachete de servicii pentru toate categoriile de rulotisti. 
      - posibilitate spalare
      - apa si energie electrica
      - posibilitate predare/primire pentru firme de inchiriere, utilitati incluse (apa energie electrica)
      - prioritate programare in service
      Parcarea este intr-o incinta pazita, iluminata, supravegheata video permanent.
      Relatii la Corda Campers - 0785226373 sau corda.campers@gmail.com
    • Florin Smolnicki
      de Florin Smolnicki
      Exemplu: Eu, Florin Smolnicki, plec mâine din Suceava (punctul A), la Iași (punctul B).
      Iau cu plăcere un bagaj din Suceava, pentru un coleg din Iași și i-l duc în fața casei.
      Același lucru îl poate face un alt coleg din localitatea C pentru un coleg din localitatea D.
      Și astfel ne ajutăm între noi. Ne putem cunoaște mai bine și mai repede. Putem aduce în siguranță obiectele comandate.
      Concret: La sfârșitul săptămânii viitoare plec pentru o zi de la Suceava, la Roman. Dacă are cineva nevoie de dus ceva de la Suceava la Roman, sau invers, îl rog să-mi spună.
      Concret: Am cumpărat din București niște materiale pentru rulotă. Este vreun coleg care vine săptămâna aceasta sau săptămâna viitoare la Suceava? Sau știți pe cineva din București care vine în curând la Suceava?
    • Daniel P
      de Daniel P
      Salutare tuturor! 
      Am reușit "performanța" incredibilă să ard generatorul achiziționat acum câteva luni de la Lidl, cu toată protectia lui la suprasarcină... Motorul funcționează normal, dar nu mai produce 220V.
      Asta a fost vestea proastă...vestea și mai proastă e că am ratacit bonul și nu-l mai pot returna ca să-mi recuperez banii 
      Intrebarea mea este, dacă știe cineva vreun service sau vreau electronist care să repare așa ceva. Am mai intrebat pe ici, pe colo și nu se bagă nimeni la partea electrică, zicând că nu au piese.
      Ar mai fi varianta să cumpar altul și cu noul bon să-l returnez pe cel defect, dar asta la oferta viitoare.
      A mai văzut cineva generatorul respectiv rămas pe stoc pe undeva ?
      Orice sfat mi-ar fi de mare ajutor. 
    • Macsim
      de Macsim
      Salutari!!! Nu am mai scris aici de cativa ani!!!
      Sunt Macsim Cristian....am avut o rulota Adria din 1984....ieri am cumparat o englezoaica....Fleetwood Gardland 146/5!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.