• Conţinut similar

    • George B
      de George B
      Recunoaste, esti Viorica Vasilica travestit, corect?
       
       
    • Marius Negru
      de Marius Negru
      Am deschis acest topic cu scopul de a ne ajuta (pe cat posibil) atunci cand dorim sa facem comenzi on-line, mai ales in afara tarii (dar si in tara), comenzi care au costuri de transport destul de mari uneori. Tot rasfoind prin forum si citind diverse postari ale persoanelor care fac comenzi pe diverse magazine on-line, am vazut ca mai sunt doritori sa comande acelasi lucru. In acest fel, cine doreste sa faca o comanda (e-bay, banggood, aliexpress dar si alte site-uri), posteaza aici intentia de a face comanda, site-ul pe care face comanda si ziua aproximativa cand plaseaza comanda, iar cine doreste ceva de pe acel site poate posta aici. Se prezuma ca cei care se asociaza la o comanda se vor intelege asupra preturilor, impartirii costurilor si asupra restituirii banilor fie in privat fie pe forum. Acestea fiind zise voi posta eu intentia de a face o comanda la Exis catre sfarsitul lunii ianuarie. Doritorii (bine ar fi sa fie din Bucuresti sau imediata apropiere pentru a ne descurca cu livrarea) pot posta in urmatoarele zile ce doresc, eu voi confirma pentru fiecare in parte si voi anunta ferm cu o zi inainte de a plasa comanda.
       
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.