• Conţinut similar

    • Venera
      de Venera
      Stiti cumva daca se poate campa offcamping la Murghiol sau la Corbu? Pt Corbu am vazut discutii si am inteles ca langa plaja e interzis, dar stiti daca exista posibilitatea de a campa undeva mai departe? Chiar si cativa km? Avem bicicletele cu noi si ii putem duce si pe copii asa. Multumesc mult. Am dori sa stam cateva zile si in camping poate, pt excursie cu barca si ciorba de peste. Dar vrem si low budget, offcamping, pt mai multe zile. La fel si la mare, si in  Delta. Merci inca o data.
    • Sorin  Leitoiu
      de Sorin Leitoiu
      !!
      Incepe sa se vada vacanta si la mine.Cel mic a terminat cu capacitatea , urmeaza sa prindem liceul pe care il vrem, intre timp suntem la Murighiol la o mica pescuiala.
      Sper ca observati tinuta speciala pe care o abordez pentru a inpresiona pestii 
      Ce sa va spun , am cumparat lipitori si rame de 250 ron, bere de 150 ron...bine ca avem frigider, si am prins 3 pestisori de 30 ron 
      Pentru curiosi intrarea este 10 lei pe zi de persoana daca se pescuieste la Dunare, se poate trece numai prin ferma piscicola respectiva si 50 ron pe zi daca pescuiesti in ferma , dar cu eliberarea pestelui .
      In rest numai de bine 




    • Andrei Coval
      de Andrei Coval
      Salutare domnilor! Maine, 26 iulie, intentionez sa merg off camping la Murighiol. Stiu ca se putea ajunge pe dig undeva in zona insulei. Aveti idee daca mai este accesibil drumul pentru rulota? A mai fost cineva de curand? Taxa de acces in rezervatie trebuie platita si pentru rulota sau doar pentru auto? 
       
      Va multumesc anticipat!
  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.