• Conţinut similar

    • Lucian Vosin
      de Lucian Vosin
      Buna ziua! Ma bate gandul ca in vacanta de Paste sa merg cu rulota pe traseul Arad-Zadar-Dubrovnik-Ulcinj-Dures-Pogonia-Atena-Arad. As vrea sa merg pe coasta. Ma puteti ajuta cu sfaturi si sugestii? Multumesc mult!
    • Mihai-Arad
      de Mihai-Arad
      In 2014 am vizitat acest camping din Viganj (in apropiere de Orebic) , fata-n fata cu insula Korkula.
      Camping  Antony Boy Autocamp (vezi site oficial)   o locatie mult ravnita de surferi / Kitesurfing sau kiteboarding /windsurfer. O nebunie cei acolo atunci cand vremea "tine cu ei". Vant sau ploaie nu conteaza. Nu practic acest sport desi ma pot mandri ca-s "un peste in apa". Regret !
      Despre Camping ce-as putea sa va spun ? O locatie "modesta" , cu tot ce-are omu nevoie. Parcele generoase, umbra...si gratar. Grupuri sanitare ok !
      Croati sunt profesionisti la gratar. Pun direct purcelul la gratar.
       
      GPS: 42.978576, 17.109476  sau  42°58'42.9"N  17°06'34.1"O
      Adresa: Kuciste , 20267 Viganj  , Croatia
      Aici localizarea pe harta !
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Apa,   e extraordinara ! Calda, limpede...

       

       
       
    • Catalinn2003
      de Catalinn2003
      Anul acesta in jur de 15 iulie vom pleca in Croatia in peninsula Istria langa Porec ! Acolo se afla Camping Lanterna !
      E unul dintre cele mai mari campinguri din Europa !
      Detalii despre camping gasiti aici Camping Lanterna 
       Preturile nu sunt cele mai mici ( o familie 2adulti +2copii+rulota +masina in jur de vreo 50€pe zi ) De aici se pot vizita multe ....
      Vreau sa merg la Pestera Postoljna in Slovenia e la 100km distanta , la parcul national Plitvice la 200km si la plecate sigur o zi sau doua la Dubrovinik !!
      Foarte interesati am fi de un partener de drum si de spritz !
      Plecarea e in jur de 15 iulie si total stau vreo 14-16 zile !!
    • Alin Mihaila
      de Alin Mihaila
      La Zagreb am campat la vreo 10 km de oras la CampZagreb, adica aici campzagreb.
      De fapt in Zagreb sunt doar 2 camping-uri.
      Am stat 2 nopti, am platit 31 euro/noapte cu reducere de 15% pentru participare la Rally Adria. Tare, nu?!
      Un camping foarte cochet, cu centru wellness, cu salt room pe malul lacului, dar fara umbra, deoarece e al treilea an de când a fost deschis...
      Una peste alta, mie mi-a placut.













    • Alin Mihaila
      de Alin Mihaila
      Cikat Camping este situat pe insula Losinj, adica aici camp-cikat  Prima senzatie? E urias, are cateva hectare, are Aquapark, are o gramada de facilitati, conditiile fiind excelente. Preturile si alte informatii se pot consulta pe site. E un camping de vis...




















  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.