Draghiciu Dumitru

Masini la comanda

13 postări în acest subiect de discuţie despre Masini la comanda

Masini la comanda

Draghiciu Dumitru

Buna seara.

 

Pentru ca sant pensionar si am timp destul as dori sa aduc masini la mana doua la comanda. Daca cineva doreste o anumita masina cu un anume numar de km, culoare si pret imi spune ce vrea si eu o caut ii spun pretul meu si daca ii convine eu o aduc in Romania. Plata se face in Romania si in in EURO. Estimez castigul la o masina intre 300 si 500 Euro

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Daniel P

Ti-am mutat anuntul aici nea Mitica...Bafta! :salutare!:

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

Multumesc mult Daniel

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

As dori ca cineva sa faca un test sa vedem daca ideea mea se poate pune in practica. Va rog mesaj pe privat

 

Daniel putem sa facem un test

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

M-am interesat si se poate aduce si rulote la comanda

 

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Spor in antreprenoriat, dar cred ca te vei implica intr-o activitate care e sport national la romani :))) adica adusul de masini din afara. Piata e suprasaturata pe nisa asta, s-au importat peste 500.000 de masini sh anul trecut, sunt masini de vanzare la toate colturile si pe toate saiturile, dar in schimb ne paste la use o noua criza economica. Oricum incercarea moarte n-are. Bafta!

  • Like 1
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Draghiciu Dumitru

eu nu vreau aduc masini si sa nu le vand aduc 3-4 pe an la comanda si ma si mai calatoresc ca sant pensionar. Vreau sa aduc nu pentru cei care vor ceva mai deosebit.Ce zici de asta

13 000 Euro

Date d'immatriculation

05.2008

Catégorie de véhicule

Occasion

Couleur extérieure

blanc

Kilomètres

226'000 km

Boîte à vitesses

Automatique

Roues motrices

4 roues motrices

Carburant

Diesel

Portes

5

Sièges

5

Couleur intérieure

blanc

Cylindrée

2'967 cm3

Cylindres

6

CV

326

Poids à vide

2'396 kg

Consommation en l/100 km

.0/.0/9.9 (urb./extra-urb./Tot.)

Emission CO2

262 g/km

Efficacité énergétique

G

Euro standard

Euro 4

Charge remorquée freinée

3'500 kg

No d'homologation

1VD511

Dernière expertise

20.09.2016

 

tuareg.jpg

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M

Spor la treaba, daca gasesti clienti interesati e foarte bine, faci un banut, vezi locuri noi, te mentii activ. 

Poti chiar sa oferi si servicii de insotire a viitorului proprietar si sa il ajuti cu condusul pana in europa de vest de unde isi ia masina si inapoi, pt un comision.

  • Like 2
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Deocamdata, cred ca romanii sunt in standby fiindca banuiesc ca ii pandeste neostoita pofta a ocarmuitorilor pentru taxe cu asa-zisa declarata destinatie catre protectia mediului... De aceea cred ca piata este inca cam...  inghetata, nicidecum de ger:).

  • Like 3
  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihai-Arad

rasfoind pe ici-colo , prinn forum am gasit acesta "super-ocazie" /oportunitate  ...

Anuntul , mai este valabil ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Viorel K
La 1/24/2018 la 9:26, Mihnea Stoenescu a scris:

Deocamdata, cred ca romanii sunt in standby fiindca banuiesc ca ii pandeste neostoita pofta a ocarmuitorilor pentru taxe cu asa-zisa declarata destinatie catre protectia mediului... De aceea cred ca piata este inca cam...  inghetata, nicidecum de ger:).

 

Mai-Marele programului de guvernare a zis ca anul asta nu se va introduce nici o taxa. Si daca asa a zis, asa va fi, cum a fost si pana acum. Deci luati-va masini sh linistiti si pe saturate, cel putin pentru anul asta.

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Traian M
în urmă cu 4 ore, Viorel K a scris:

 

Mai-Marele programului de guvernare a zis ca anul asta nu se va introduce nici o taxa. Si daca asa a zis, asa va fi, cum a fost si pana acum. Deci luati-va masini sh linistiti si pe saturate, cel putin pentru anul asta.

Ca vedeti voi dupaia pe unde scoateti camasa :)))

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Daniel P

Eu merg pe mana voastra...:OK: si ca drept dovada in scurt timp o sa-mi iau si eu o jucarie 4×4 pentru rulota...ieftina, pana-n 4000 €, ca buzunarul meu e rupt demult ... :default_big_grin:

  • Like 4

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.