Ilie Minea

Un nou tip de antena Tv.

11 postări în acest subiect de discuţie despre Un nou tip de antena Tv.

Un nou tip de antena Tv.

Ilie Minea

Aproape pe toate saiturile accesate de mine in diverse domenii, sunt asaltat de multe reclame, dar mi se pare una mai insistenta si anume despre o noua si" exstraordinara" antena tv. Sper sa nu se considere reclama.As dori, daca cineva din colegii nostri , au ceva informatii reale despre ea, sa ne spuna si noua despre maretele performante , ale acestei antene.

Ea se numeste FoxTv. Mie, in necunostinta de cauza, mi se pare o mare pacaleala, scuze daca ma insel. Astept nerabdator impresii si pareri, de la cei care, poate o au in dotare sau  au oarece cunostinte in domeniu.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Cristian A

Si pe mine ma intereseaza tipul acesta de antena. A cumparat cineva?  A vazut cum merge, daca merge?    Acest tip si nu altele.

Pun si un link cu descrierea.

http://gadgetscoring.com/gadgets/review/tv/ro/

Pe youtube la toti le merge....

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Sa nu fie ca acele dispozitive care iti injumatatesc factura la energie electrica sau acelea cu magneti montate pe furtunul de benzina al masinii...

Si oalele Zepter tot de la NASA se trag :default_big_grin:

Eu sunt ceva mai sceptic referindu-ma la performantele cu care se lauda. Nu prea mai cred demult in miracole comerciale.

  • Upvote 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A

De aceea am lansat si intrebarea: a vazut cineva minunea ?

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A
1 minut în urmă, George M. a scris:

 

Esti sceptic pe buna dreptate.

@Cristian A  nu vrei sa testezi primul acest produs- chiar dupa ce citesti si aici -si sa ne impartasesti mai apoi impresiile ?

Nu vreau nici sa testez, nici sa citesc (si nici nu sunt cel contra la orice, oricand, oriunde). Am intrebat doar daca cineva stie ceva despre acest subiect.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A
8 minute în urmă, Mihnea Stoenescu a scris:

Sa nu fie ca acele dispozitive care iti injumatatesc factura la energie electrica sau acelea cu magneti montate pe furtunul de benzina al masinii...

Si oalele Zepter tot de la NASA se trag :default_big_grin:

Eu sunt ceva mai sceptic referindu-ma la performantele cu care se lauda. Nu prea mai cred demult in miracole comerciale.

E bun exemplul cu dispozitivele care scad factura la energie electrica!  Inca nu cunosc pe numeni la care sa mearga.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A

Ca unul care,   'in tinerete', a fabricat antene spion care captau semnalul tv sau decodoare HBO care mergeau (totul era mai simplu pe atunci), speram sa se gaseasca unul care chiar a facut si antena asta.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B

Normal, si serverele NASA...

  • Like 3

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
George B

Nici eu, dar oricum, nu mai este asa de simplu ca in anii '90!

Iar mi-o fur, caci suntem off topic:(

  • Like 1

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Mihnea Stoenescu

Comentarii referitoare la "miraculoasa" antena TV Fox se pot citi si in forumul Softpedia. Este, ca si altele asemenea, un fel de hartie lipicioasa pentru muste destinata naivilor amatori de chilipiruri.

  • Like 2

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri
Cristian A

Deci, din cate am inteles,   nici vorba. Eram curios in legatura cu antena aceasta. Nu am tv in rulota si nici nu o sa am, dar eram curios daca merge "tehnologia NASA' pentru muritorii e rand.

Distribuie această postare


Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

  • Activi pe această pagină   0 membri

    Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.